Gwiazdy

Świąteczne dekoracje w domu Małgorzaty Rozenek- Majdan. "Witajcie w naszej bajce"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Małgorzata Rozenek-Majdan w studiu Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała bajkowe dekoracje swojego domu. W tych wnętrzach niewątpliwie czuć już świąteczny nastrój. Prowadząca Dzień Dobry TVN postawiła na charakterystyczne dla tego okresu kolory. Jej obserwatorzy są zachwyceni i nie mogą wyjść z podziwu.

Świąteczny nastrój u Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzta Rozenek-Majdan z początkiem grudnia postanowiła do wnętrz w swoim domu wprowadzić zimowo-świąteczny nastrój.

"Inspirujące kobiety"

Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga LegoszDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

- Witajcie w naszej bajce… gdzie #winteriscoming nabiera zupełnie nowego sensu - napisała pod filmem, na którym zaprezentowała tegoroczne dekoracje.

Trzeba przyznać, że było co pokazywać! Prowadząca Dzień Dobry TVN postawiła na kolor czerwony, ale połączyła go z bielą, srebrem i zielonymi elementami. W rogu salonu stanęła ogromna, sięgająca sufitu choinka, na kominku powieszono pięć skarpet, każda z pierwszą literą imienia domownika. Kolejnym, klasycznie świątecznym elementem tego wystroju są gwiazdy betlejemskie, świece oraz czerwone, ciepłe koce i poduszki. Całość naprawdę wygląda jak w bajce.

Fani zachwyceni dekoracją domu Rozenek-Majdan

Obserwatorzy Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej rodziny zachwycili się świąteczną dekoracją domu. Przyznali, że tworzy on bajeczny i magiczny nastrój.

- Małgosiu, te dekoracje są tylko uzupełnieniem Waszej pięknej rodziny, jaką tworzycie z Radziem i Chłopcami. Ja, zawsze zachwycam się Twoimi Synami, którzy są świetnie wychowani i zawsze jest to ogromna przyjemność przebywać w Waszym domu Heniu jest przesłodziakiem - napisała jedna z fanek.

- Polska wersja Kevina powinna być kręcona u Was. Obłędnie to wszystko wygląda - dodała kolejna.

- Zastanawiam się czy Henio nie ściąga wszystkiego ze stolików? Mój synek zaczyna raczkować i u nas stoliki pochowane, choinka również na wysokości w tym roku - martwiła się jedna z kobiet.

Nie zabrakło też pytań o porady dotyczące dekoracji wnętrz, utrzymania wszystkiego w czystości i nienaruszonym stanie przy gromadce psów, a także prośby o informacje, gdzie można kupić konkretne lampki czy stroiki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości