Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu. Fan: "Widać, że wakacje służą"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Tomasz Urbanek/East NewsMałgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska wybrała się na egzotyczne wakacje, skąd raczy swoich fanów rajskimi fotografiami. Najnowszym postem na Instagramie przykuła uwagę obserwujących. Aktorka zamieściła bowiem naturalne zdjęcie i wystosowała apel.

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, którą od lat podziwiamy na ekranach. Doczekała się również tytułu "ikony stylu". Jej stylizacje z czerwonych dywanów zawsze są szeroko komentowane. Z dużą swobodą korzysta z propozycji projektantów, ale i sieciówek. Wszystko dopracowane jest do perfekcji.

Natomiast jej najnowsze zdjęcie zaskoczyło niejednego fana. Artystka zaprezentowała się w naturalnej wersji - przemoczona, bez idealnie ułożonych włosów i makijażu. Warto podkreślić, że to naprawdę rzadki widok. Internauci od razu zwrócili uwagę na zjawiskową urodę gwiazdy. "Wygląda Pani pięknie", "Promienieje", "Pasuje Ci sportowy styl", "Widać, że wakacje służą" - czytamy.

Małgorzata Kożuchowska wystosowała apel

Artystka obecnie odpoczywa od zawodowych obowiązków u wybrzeży Oceanu Indyjskiego. Do naturalnej fotografii dołączyła opis, w którym zwróciła uwagę na istotną kwestię.

Pod wodą jest inny zachwycający świat… warto tam czasami zajrzeć. Moja mina zdradza, jak bardzo mi się tam podobało. Obyśmy tylko potrafili powstrzymać postępujący proces degradacji naszego środowiska, żeby przyszłe pokolenia mogły żyć i miały się czym zachwycać. Pod wodą bardzo to widać

Zobacz też:

Zobacz wideo: Co słychać w świecie gwiazd?

Co słychać w świecie gwiazd?
Co słychać w świecie gwiazd?
Dzień Dobry TVN

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości