Gwiazdy

"Do przerwy 0:1". Kuba Wojewódzki zapowiedział swoich kolejnych gości

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
x-newsMarcin Dubiel i Mateusz Damięcki w programie "Kuba Wojewódzki"

Marcin Dubiel, influencer i twórca treści internetowych, od niedawna bierze udział w walkach Fame MMA. W programie "Kuba Wojewódzki" opowie, jak zmieniło się jego życie i spotka się z aktorem, Mateuszem Damięckim. Na Instagramie Kuba Wojewódzki opublikował zapowiedź odcinka, który na antenie TVN pojawi się 19 października o 22:30.

Marcin Dubiel i Mateusz Damięcki w programie "Kuba Wojewódzki"

W kolejnym odcinku programu "Kuba Wojewódzki" na kanapie zasiądą Marcin Dubiel i Mateusz Damięcki. Dziennikarz TVN zapowiedział swoich gości na Instragramie, publikując nagranie z fragmentem wywiadu. - Do przerwy 0:1 - podpisał post, komentując tym samym to co wydarzyło się w studiu.

- To jest w ogóle niesamowite, że te walki odmieniły moje życie, kompletnie. Odmieniły moją postać internetową, a tym samym moje życie na co dzień, dlatego, że ono jest trochę uzależnione od tej postaci internetowej. Popatrz, tutaj Mateusz mówi, że przygotowywał się do swojej roli półtorej roku - słyszymy na nagraniu wypowiedź Marcina Dubiela, na którą zareagował Mateusz Damięcki: - Nie, nie, nie, nigdy nie powiedziałem półtorej. Powiedziałem półtora roku. Po słowach aktora publiczność wybucha gromkim śmiechem.

Pod postem Kuby Wojewódzkiego pojawiło się wiele komentarzy, w tym także Marcina Dubiela:

- A ja jestem zdania, że takie błędy trzeba piętnować i nie mam z tym najmniejszego problemu. Bawią mnie za to komentarze wszystkich lingwistów, których język jest nieskazitelny, a oni sami nigdy się nie pomylili – stwierdził. Obserwujący profil dziennikarza TVN podzielili jego zdanie, pisząc: "dokładnie, jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma prawo popełniać błędy", "najłatwiej oceniać polszczyznę innych, samemu ukrywając się za autokorektą na telefonie".

Historia programu "Kuba Wojewódzki"

W programie pojawili się już między innymi Borys Szyc, Tomasz Karolak, Andrzej Piaseczny, a także wiele młodych gwiazd – Julia Wieniawa, Young Leosia czy Viki Gabor. Popularność programowi zapewniają także odcinki specjalne, takie jak roast z 2016 roku, w którym udział brali m.in. Dawid Podsiadło czy Abelard Giza.

Program "Kuba Wojewódzki" emitowany jest na antenie TVN od 2006 roku. W każdym odcinku prowadzący w krzyżowy ogień pytań bierze tych, o których w danym momencie jest głośno. I oczywiście zrobi to w swoim jedynym i niepowtarzalnym stylu: błyskotliwym żartem, ciętą ripostą, a co najważniejsze – z idealnym wyczuciem.

Odcinki programu "Kuba Wojewódzki" można oglądać na antenie TVN we wtorki o godzinie 22:30 oraz w Player.pl

Zobacz video: Kuba Wojewódzki | Jesień 2021 | Odcinek 7 | Mateusz Damięcki i Marcin Dubiel | Zwiastun

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości