Magiczna farma dyniowa i nierozwikłane zagadki. Jak zareagowali nasi prowadzący?

Autor:
Nastazja
Bloch
Reporter:
Łukasz Kowalski
Dzień Dobry albo psikus
Dzień Dobry albo psikusDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Za górami, za lasami, był zakątek z dyniami. Wszyscy żyli w radości i w powszechnej szczęśliwości. Aż tu nagle, dnia pewnego, wydarzyło się coś złego. Pirat, wiedźma, wilk z oddali, w dwóch intencjach zawitali.

Magiczna farma dyń

Tego było już za wiele. Dalej mali przyjaciele przegonili nocne zmory, by schowały się do nory. Gdy pożegnały ich oklaski, zdjęli straszne maski. A tam? Jak się okazało, za strasznymi postaciami kryli się nasi prowadzący: Agnieszka Woźniak-Starak, Damian Michałowski i Anna Kalczyńska.

- Bardzo lubię przebieranki, wracamy wtedy wspomnieniami do dzieciństwa. Halloween jest takim fajnym czasem, że można poszaleć. Ja lubię takie imprezy – powiedziała Agnieszka.

Prowadzący Dzień Dobry TVN w świecie magii

Nim impreza się rozkręci, psikus został w pamięci. Ania, Aga i Damian zostali zaproszeni na specjalne spotkanie. Tam magik pokazał im prawdziwe oblicze nierozwikłanych zagadek. Jesteście ciekawi, co się stało? Zobaczcie wideo.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Reporter: Łukasz Kowalski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości