Gwiazdy

Maciej Zień ma nową muzę. To piękna kobieta

Gwiazdy

Projektant mody Maciej Zień zaprosił do współpracy aktorkę Katarzynę Zawadzką i została ona jego nową muzą. Jak układają się ich relacje? - Jest wspaniałym człowiekiem, bardzo czułym na kobiety, na nasze potrzeby - powiedziała.

Nowa muza Macieja Zienia

Maciej Zień pracuje nad nową kolekcją. Jej twarzą została koleżanka projektanta Katarzyna Zawadzka. Aktorka poznała Maćka 7 lat temu. Do ich spotkania doszło w Gdyni, kiedy podczas tamtejszego festiwalu Kasia debiutowała z filmem "W imię diabła", za który notabene została wtedy wyróżniona.

W (...) tamtym czasie krążyła plotka, że osoby, które dostają nagrody wiedzą o tym dzień wcześniej, ponieważ Maciek Zień dzwoni do nich i ubiera na tę wielką, główną galę. Na bankiecie końcowym opowiedziałam Maćkowi tę historię, co go bardzo rozbawiło i od tego się zaczęło

- powiedziała aktorka.

Jak aktorce współpracuje się z projektantem?

Jest wspaniałym człowiekiem, bardzo czułym na kobiety, na nasze potrzeby. Ja muszę przyznać, że on wytwarza taką atmosferę, że w jego towarzystwie człowiek zawsze czuje się wyjątkowo

- stwierdziła.

Maciej Zień - kim jest

Projektant już od najmłodszych lat wykazywał zamiłowanie do paryskiego smaku oraz klasycznych fasonów, które podkreślają styl i osobowość każdej kobiety.

Pierwszą autorską kolekcję Maciej Zień zaprezentował w wieku 17 lat na lubelskim konkursie młodych projektantów "Prowokacje". Od 2000 roku swoją znaczącą pozycję na rynku mody zaznaczył dzięki autorskiej marce, która kojarzy się z elegancją i doskonałym wykonaniem.

W jego projektach chętnie pokazuje się wiele polskich gwiazd, w tym Aneta Kręglicka, Roma Gąsiorowska, Maja Ostaszewska, Ada Fijał, Margaret czy Agnieszka Grochowska.

>>> Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości