Leon Krześniak i jego nowy singiel "Ex". Piosenka jest wspomnieniem zakończonej relacji

Autor:
Luiza
Bebłot
Leon Krześlak w utworze „Ex”
Leon Krześlak w utworze „Ex”Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

"Ex" to najnowszy singiel Leona Krześniaka - wokalisty, multiinstrumentalisty i producenta muzycznego. Utwór jest swoistym wspomnieniem gorzko zakończonej relacji. Zobaczcie, jak artysta zaprezentował się na scenie Dzień Dobry TVN.

Leon Krześniak - kariera

Leon Krześniak to wokalista, multiinstrumentalista oraz producent muzyczny, który tworzy alternatywny pop inspirowany muzyką lat 70. XX w. Był jednym z uczestników telewizyjnego talent show. W swojej twórczości łączy wyszukane brzmienia gitar oraz analogowych syntezatorów z wyrazistymi melodiami i piaskową barwą głosu. Można w niej odnaleźć wpływy artystów takich jak John Mayer, Paul McCartney czy Chet Faker. To wybuchowa mieszanka muzycznych inspiracji na miarę nowoczesnego, europejskiego indie popu.

Leon Krześniak w utworze "Ex" na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszej scenie wokalista zaprezentował swój najnowszy singiel pt. "Ex". Utwór zabiera widzów do świata snów i niewyraźnych wspomnień o relacji, której koniec okazał się niezwykle gorzki. Leon pół żartem, pół serio, rozlicza się z przeszłością, nie kryjąc smutku, który miesza się z ulgą. Zobacz wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Luiza Bebłot

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Pozostałe wiadomości