Gwiazdy

Leepeck na scenie Dzień Dobry TVN w piosence "Marsjanie"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Leepeck w piosence „Marsjanie” (feat. Wojtek Mazolewski)

Leepeck zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN piosenkę "Marsjanie". To utwór, który zapowiadał kolejną płytę artysty, zatytułowaną "Na mnie już czas". Krążek został wydany 10 września.

Leepeck w utworze "Marsjanie"

Kawałek "Marsjanie" (feat. Wojtek Mazolewski) był zapowiedzią drugiego albumu artysty, który nosi tytuł "Na mnie już czas". Teledysk do piosenki został zrealizowany na Islandii. Utwór jest sumą przemyśleń i doświadczeń artysty, który w wywiadach podkreślał, że sam zastanawia się jaki czeka nas los, dokąd zmierzamy, czy możemy uciec i a jeśli tak, to czy mamy gdzie.

Leepeck czyli Piotr Lipka

Pod pseudonimem Leepeck występuje artysta, który tak naprawdę nazywa się Piotr Lipka. To nie tylko wokalista, ale także kompozytor i autor tekstów. Na rynku muzycznym sukcesy odnosi od 2007 roku, kiedy to występował z zespołem Bohema. Jego pierwszy solowy album ukazał się w 2017 roku.

Przy drugiej płycie Leepeck pracował z gorącymi nazwiskami polskiej sceny muzycznej. Ze wspomnianym już Wojtkiem Mazolewskim, Anitą Lipnicką czy Natalią Przybysz.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kamiński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości