Gwiazdy

Kylie Jenner spodziewa się drugiego dziecka. Modelka podzieliła się z fanami wzruszającym nagraniem

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
x-newsKylie Jenner

Kylie Jenner i Travis Scott przechodzili niedawno poważny kryzys, jednak po chwilowych zawirowaniach postanowili dać sobie kolejną szansę. Para spodziewa się drugiego dziecka. Celebrytka ogłosiła światu szczęśliwą nowinę, publikując w mediach społecznościowych wyjątkowe nagranie.

Kylie Jenner spodziewa się drugiego dziecka

Kylie Jenner i Travis Scott po raz kolejny zostaną rodzicami. Para poznała się w 2017 roku, a już kilkanaście miesięcy później zakochani przywitali na świecie córkę. Trzyletnia Stormi to oczko w głowie znanej mamy. Okazuje się, że niebawem doczeka się rodzeństwa.

Związek 24-letniej modelki i rapera uznawany jest za bardzo burzliwy. W 2019 roku para podjęła decyzję o rozstaniu, ale wszystko wskazuje na to, że kryzys został zażegnany. Celebryci postanowili dać sobie kolejną szansę. Kylie Jenner oficjalnie ogłosiła wieść o drugiej ciąży, publikując w mediach społecznościowych wzruszające wideo.

Kylie Jenner pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Najmłodsza z sióstr Kardashian - Jenner ogłosiła światu nowinę o ciąży w wyjątkowy sposób. Na swoim instagramowym profilu opublikowała film, w którym zaprezentowała najważniejsze dla niej momenty, związane z oczekiwaniem na drugie dziecko.

Nagranie zaczyna się od bliskiego ujęcia testu ciążowego. Pokazuje też reakcję najbliższych na wiadomość o kolejnym potomku rodu, a nawet relację z wizyty u lekarza. W opublikowanym w mediach społecznościowych wideo Kylie Jenner po raz pierwszy pochwaliła się ciążowym brzuszkiem i oficjalnie potwierdziła krążące od dawna pogłoski o drugiej ciąży.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Kylie Jenner potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka z Travisem Scottem

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości