Gwiazdy

Kayah i Mery Spolsky rozgrzeją sopocką Operę Leśną. "Towarzyszy nam ogromna trema"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Girlpower według Kayah i Mery Spolsky
Girlpower według Kayah i Mery SpolskyDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Kayah i Mery Spolsky to kolejne gwiazdy, które pojawią się na sopockiej scenie w ramach festiwalu Top of the Top. W plenerowym studiu Dzień Dobry TVN wokalistki zdradziły, co przygotowały dla publiczności. Wszystko wskazuje na to, że w Operze Leśnej będzie prawdziwy ogień.

Kayah w Sopocie

Kayah pojawiła się w Operze Leśnej już pierwszego dnia, występując w koncercie #YOU_ARE_THE_CHAMPIONS. Z kolei 18 sierpnia wystąpi w muzycznym jubileuszu stacji TVN zatytułowanym #ZAWSZE RAZEM. Jak podkreśliła gwiazda, spotkania z sopocką publicznością są niezwykle wymagające.

- Nie ukrywam, że jak się wychodzi na scenę, tutaj w Sopocie, to towarzyszy nam ogromna trema, we wtorek mnie zjadła - przyznała Kayah. - Bardzo się bałam piosenki "I will survive", niestety nie wyszła mi, zjadła mnie ta trema. Położyłam tę piosenkę i przyznałam się publiczności. Ileś lat temu, kiedy stałam na jednej scenie z Glorią Gaynor, tą wielką Glorią Gaynor, zaśpiewam tę piosenkę znacznie lepiej niż we wtorek - dodała.

Mary Spolsky w Sopocie

Jak na współczesną supermenkę przystało, Kayah idzie śmiało naprzód i pracuje nad kolejny występem. Wokalistka znana jest z tego, że chętnie podejmuje współprace na polu artystycznym. Tym razem wystąpi wraz Mary Spolsky, Bovską, Margaret i Nick Sincklerem.

- Bardzo sobie cenię wszystkich artystów, z którymi będziemy coś tworzyć - powiedziała Mary Spolsky. - Każdy ma osobną energię i jak się wczoraj spotkaliśmy na próbie, to ta garderoba wybuchła wręcz. Ja się czuję zaszczycona i nie mogę się doczekać - zaznaczyła.

Kayah i Mary Spolski otworzą czwartkowy koncert. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 i będzie można je śledzić na antenie TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości