Z okazji urodzin partnera Kasia Sokołowska przeszła spektakularną metamorfozę. Fani: "Myślałam, że to Angelina Jolie"

Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska z mody uczyniła nie tylko swoją pasję, ale także sposób na życie. Najbardziej rozpoznawalna reżyserka pokazów mody w Polsce, ekspertka fashion i juror programu "Top Model" opublikowała właśnie w sieci nowe, wyjątkowe zdjęcia.

Katarzyna Sokołowska w długich blond włosach

Na fotografiach, które znalazły się na instagramowym profilu Kasi trudno ją rozpoznać. Długie, kręcone blond włosy to metamorfoza, której raczej nikt się nie spodziewał. Tym razem okazja była jednak wyjątkowa. Sokołowska postanowiła w ten sposób uczcić urodziny swojego partnera, Artura Koziei. Obok karuzeli zdjęć, na których widać uśmiechniętą parę, znalazł się także zabawny opis:

Dziewczyna na Urodziny??????Wszystkiego!!! Moje Kochanie❤️❤️❤️❤️❤️❤️

- napisała. Oprócz fotografii ukazującej przygotowaną na tę okazję odsłonie, Kasia pokazała także bardziej naturalne zdjęcia, jednak to właśnie wyjątkowa stylizacja ekspertki modowej zrobiła na fanach największe wrażenie.

Fani zachwyceni metamorfozą Kasi Sokołowskiej

Pod zdjęciem znalazło się, oczywiście, wiele komentarzy. Fani i znajomi gwiazdy nie szczędzą komplementów na temat jej chwilowej metamorfozy. Pojawiło się też wiele życzeń dla Artura, partnera Kasi, jednak trudno nie odnieść wrażenia, że tym razem to Sokołowska "skradła show". Pod zdjęciami można przeczytać: "W tych włosach myślałam, że to Angelina Jolie", nie zabrakło też odniesień do opisu: "Taka dziewczyna w prezencie? Marzenie!".
Zobacz wideo: Kasia Sokołowska i jej psia przyjaciółka
Zobacz więcej:
Autor: Katarzyna Lackowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości