Gwiazdy

Polska aktorka robi karierę w Bollywood. Zdradziła, jak wygląda praca na planie w Indiach

Gwiazdy

Karolina Kozioł od dziecka marzyła o zawodzie aktorki. 19-latka z miejscowości Nisko wyjechała na studia do Londynu. Dziś ma na swoim koncie role w Bollywood i występy w serialach BBC.

Karolina Kozioł - kim jest

Karolina Kozioł, tuż po maturze wyjechała do Wielkiej Brytanii, by tam spełniać swoje marzenia. Miała jeden cel - zostać aktorką. Trafiła na studia związane z filmem oraz na własną rękę zaczęła poszukiwać agencji, która mogłaby reprezentować jej interesy. To udało się dopiero po pięciu latach, jednak efekty tych starań są naprawdę imponujące.

- Pukałam do ich drzwi i kiedy mi je zamykano, starałam się wejść oknem - wspomina Karolina Kozioł. - Nie brałam słowa "nie" za definicję tego, czy mi się uda, próbowałam z całych sił - dodaje.

Obecnie Karolina Kozioł występuje w operze mydlanej "Hollyoaks", która od dwudziestu lat gości na ekranach brytyjskiej telewizji. Według branżowych serwisów, Polka wystąpiła w ok. 20 produkcjach, wliczając w to role epizodyczne.

Polka robi karierę w Bollywood

Na plan bollywodzkich produkcji trafiła przypadkiem. Praca w Indiach była dla niej bardzo ciekawym doświadczeniem nie tylko zawodowym, ale również kulturowym.

- Jeśli mówimy, że zaczniemy o 5:00 rano, to może się okazać, że zaczniemy jednak o 11:00. Zdjęcia trwają 16-18 godzin i jest zupełnie inaczej niż na planie serialu w Wielkiej Brytanii - zdradza. - Co mnie zdziwiło, to fakt, że make up i wszystkie produkcyjne strony to stanowiska zajęte przez mężczyzn - dodaje.

Oprócz pracy przed kamerą, Karolina sporo podróżuje, a wrażenia ze swoich wypraw opisuje w książkach. Nie wybiera oczywistych lokalizacji - zapuściła się m.in. w brazylijskie favele, bo jak powtarza: "nie ma niebezpiecznych miejsc, jedynie ludzie mogą stanowić zagrożenie".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz też:

Justyna Steczkowska o planach muzycznych i śmierci mamy: "To było wzruszające i pełne miłości odejście na drugą stronę"

Drętwienie rąk po szczepieniu na COVID-19. Czy można przyjąć drugą dawkę?

Polska baletnica zdobyła prestiżowe stypendium w Nowym Jorku. "Trzeba zapomnieć o swoich przyjemnościach"

Autor: Adam Barabasz

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości