BBC

  BBC

  Nie milkną echa głośnego wywiadu z księżną Dianą, który w 1995 r. wyemitowała BBC. Przeprowadzone w tej sprawie dochodzenie wykazało, że dziennikarz dopuścił się oszustwa, a nadawca je zatuszował. Stacja wystosowała przeprosiny do syna Diany, księcia Williama. Teraz autor wywiadu zrobił to samo, jednak podkreślił, że wiązanie z nim tragicznej śmierci księżnej jest "nierozsądne".

  Aby przeprowadzić sensacyjny wywiad z księżną Dianą, dziennikarz BBC dopuścił się oszustwa, a nadawca je zatuszował. Tak wykazało przeprowadzone w tej sprawie dochodzenie. Przypomnijmy, że w słynnej rozmowie w 1995 r. księżna ujawniła intymne szczegóły jej małżeństwa z Karolem. BBC wystosowało przeprosiny do syna Diany, księcia Williama.

  Wygrali prestiżowy taneczny show BBC "The Greatest Dancer". Po tym sukcesie mieli wielkie plany, ale wszystkie pokrzyżowała pandemia. Jednak los się do nich uśmiechnął, bo niedawno otrzymali zaproszenie do "America's Got Talent". O kulisach kariery i sukcesu oraz partnerstwie w tańcu i w życiu Jowita Przystał i Michał Danilczuk opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Tydzień temu pokazaliśmy Wam prof. Kelly'ego, którego dzieci weszły do pokoju, gdy ten udzielał komentarza dla BBC. A co by było, gdyby prof. Kelly był kobietą? Zobaczcie! :)

  15-letni Mateusz Piesiak zdobył pierwsze miejsce w konkursie Young Wildlife Photographer. Zdjęcie ostrygojadów wykonane na nowojorskiej plaży wygrało z innymi fotografiami z całego świata. Skąd się wzięła się u Mateusza pasja fotografowania ptaków i jakie zna sztuczki, aby ich nie spłoszyć? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy młodego fotografa razem z rodzicami: mamą Renatą i tatą Pawłem.