Gwiazdy

Aktorka znana ze "Sztuki kochania" zrobiła coming out. "Najbardziej uwielbiam czas ze swoją dziewczyną"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
Pani
Justyna Wasilewska

Trwa Miesiąc Dumy, w którym wyrażane jest wsparcie dla osób LGBTQ+. Coraz częściej gwiazdy decydują się na otwarte mówienie o swojej seksualności. Do tego grona właśnie dołączyła Justyna Wasilewska, która w ostatnim wywiadzie zdradziła, że jest w związku z kobietą.

Coming out Justyny Wasilewskiej

Wiele znanych osób decyduje się opowiedzieć o swoim życiu seksualnym, tłumacząc, że w ten sposób chce dodać otuchy fanom. I tak w najnowszym wydaniu magazynu "Pani" Justyna Wasilewska opowiedziała o swojej dziewczynie.

- Dostałam czytnik, zawsze chciałam mieć wszystkie książki przy sobie - powiedziała, zapytana o sposób na spędzanie wolnych chwil. - Co jeszcze? Lubię spotkania z ludźmi, przytulanie i inne rzeczy, ale najbardziej uwielbiam czas ze swoją dziewczyną - dodała.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Zdradziła również, jak obecnie odnajduje się w relacjach międzyludzkich. - Po latach bycia z ludźmi, częściej spełniając ich oczekiwania niż realizując własne, wreszcie zrozumiałam, że dobrze się czuję, kiedy jestem sama. Wtedy ładuję akumulatory. Chodzę do lasu na spacery z psem Staszkiem. Lubię jeść coś dobrego i jestem coraz lepsza w gotowaniu - dodała.

Justyna Wasilewska - kariera

Justyna Wasilewska to aktorka filmowa i teatralna. Widzowie mieli okazję podziwiać jej kreacje w takich produkcjach, jak: "Sztuka kochania", "Serce miłości" i "Nieobecni". Obecnie jest związana ze Starym Teatrem w Krakowie. Wcześniej występowała na deskach Teatru im. Jaracza w Łodzi.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: Pani

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek / East News

Pozostałe wiadomości