Gwiazdy

Media sugerowały, że Julia Wieniawa ma złe relacje z ojcem. Jak jest naprawdę?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Mateusz Hładki
Jaki ojciec, taka córka, czyli dwie artystyczne dusze
Jaki ojciec, taka córka, czyli dwie artystyczne duszeDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Mało kto wie, że jej ojciec jest doskonałym i bardzo cenionym artystą malarzem. Jakie są ich wzajemne relacje? Czy mają wspólne pasje? O tym wszystkim opowiedzieli Mateuszowi Hładkiemu w pierwszym wspólnym wywiadzie.

Czym zajmuje się ojciec Julii Wieniawy?

"Pejzaż w remoncie" to tytuł wystawy Konrada Wieniawy-Narkiewicza, ojca aktorki Julii Wieniawy. Jak mawia artysta, jego prace są zawieszone pomiędzy "abstrakcją a iluzją". - Właściwie w tej chwili mam moment troszeczkę przejścia w kierunku łudzenia oka, bardziej niż wcześniej. Akurat wydaje mi się, że to jest dla mnie kierunek bardzo ok - stwierdził.

Julia Wieniawa w rozmowie z naszym reporterem wyznała, że od zawsze jest wielką fanką prac swojego ojca. - Uważam, że jest bardzo utalentowany - powiedziała aktorka. Co ciekawe, sama gwiazda od najmłodszych lat wykazywała talent do malowania. - Julia od dziecka jeździła ze mną na plenery, które organizowaliśmy sobie w dużych gronach. Zawsze była najmłodsza, ale zadawała się wyłącznie ze starszymi, ponieważ rówieśnicy ją nudzili - wyjaśnił Konrad Wieniawa-Narkiewicz. - Zawsze lubiłam kolegować się ze starszymi, bo więcej mogłam się od nich dowiedzieć. Byłam taką córeczką tatusia, profesora, dla uczestników tego pleneru, ale robiłam najwięcej obrazków - dodała aktorka.

Julia Wieniawa z ojcem. Jakie mają relacje?

Artyści to zazwyczaj bardzo wrażliwi ludzie. Konrad Wieniawa-Narkiewicz przyznał, że właśnie ta wrażliwość i fakt, że zarówno on, jak jego córka "robią w kulturze" ma bardzo korzystny wpływ na ich wzajemne relacje. - Świetnie się rozumiemy [...], Julia powierza mi od czasu do czasu jakieś swoje emocje związane z zawodem i vice versa - powiedział artysta.

Warto dodać, że swego czasu media podawały, że relacje Julii Wieniawy z ojcem nie są najlepsze. Aktorka zaprzeczyła tym doniesieniom. W jednym z wywiadów przyznała, że bardzo podziwia swojego tatę i cieszy się, że porusza się w innych środowisku niż ona sama. - Nie jest z tego zepsutego świata show-biznesu, bo ja uważam [...], że to jest bardzo zepsuty świat. A wydaje mi się, że tata reprezentuje zupełnie inne środowisko i fajnie się w nim czasem znaleźć - stwierdziła Julia Wieniawa.

Do kogo bardziej bardziej podobna jest aktorka? Więcej cech odziedziczyła po mamie czy po tacie? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości