Gwiazdy

Joanna Krupa w żałobie. "Był ciepłym człowiekiem i bardzo nas kochał"

Gwiazdy

Joanna Krupa

Joanna Krupa musiała zmierzyć się z rodzinną tragedią. Otóż kilka dni temu zmarł jej ukochany dziadek. Pan Stanisław Piotrowski w chwili śmierci miał 90 lat. Jak modelka go wspomina?

Joanna Krupa w żałobie

Joanna Krupa przebywa obecnie w Polsce, ponieważ ruszyły zdjęcia do 10. edycji "Top Model". Niestety miłe chwile spędzane na planie programu przerwała wiadomość o śmierci ukochanego dziadka. Pan Stanisław Piotrowski zmarł w wieku 90 lat.

- Był bardzo wesoły, dowcipny. Miał takie fajne żarty, których niestety nie umiem powtórzyć. Cieszył się życiem. Był człowiekiem ciepłym i bardzo nas kochał - powiedziała serwisowi dziendobry.tvn.pl Joanna Krupa.

Dodała także, że dziadek mieszkał w Stanach Zjednoczonych dwadzieścia lat, ale potem zdecydował się na powrót do ojczyzny. - Kiedy byłam w Polsce, odwiedzałam go, jak tylko mogłam - zdradziła jurorka "Top Model".

Asi i jej rodzinie składamy kondolencje z powodu tak ogromnej straty.

Joanna Krupa - rodzina

Joanna Krupa urodziła się w Warszawie. Gdy była małą dziewczynką jej mama postanowiła wyprowadzić się do Stanów Zjednoczonych. Obecnie modelka mieszka w Los Angeles. Od kilku lat jej mężem jest Douglas Nunes. Para wychowuje córeczkę Ashę. Gwiazda ma młodszą siostrę Martę, zdarzało się, że panie wspólnie brały udział w wielu sesjach fotograficznych.

Tak wyglądał dziadek Joanny Krupy.

Joanna Krupa/Archiwum prywatne

Joanna Krupa/Archiwum prywatne

Zobacz wideo: Joanna Krupa o największych miłościach swojego życia

>>> Zobacz także:

Edyta Pazura krytycznie o zachowaniu współczesnych mężczyzn: "Dziwne to czasy"

Manuela Michalak z "Big Brothera" uniknęła śmierci w World Trade Center. "Nie wierzyłam, że to się dzieje naprawdę"

"Nie jest wcale pani piękna". Ewa Chodakowska odpowiedziała na kąśliwy komentarz

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości