Joanna Koroniewska i krótkie włosy? Zobacz, jak wyglądała dekadę temu

Joanna Koroniewska

Gdy Joanna Koroniewska debiutowała w show-biznesie, była jasną szatynką. Wkrótce potem postawiła na blond i jest temu wierna do dzisiaj. Jej długie włosy to znak rozpoznawalny. Okazuje się jednak, że nie zawsze tak wyglądała.

Joanna Koroniewska na Instagramie

Joanna Koroniewska jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka chętnie publikuje fotografie nie tylko dotyczące jej życia zawodowego, ale również te z mężem oraz dziećmi. Obserwatorom zdradza niekiedy osobiste szczegóły, a także opowiada o wydarzeniach z przeszłości, które doprowadziły ją do miejsca, w którym obecnie się znajduje.
Wiadomo, że artystka ma niesamowity kontakt z fanami i jest otwarta na ich pytania. Teraz z okazji świąt Bożego Narodzenia zainspirowała się zabawą na Instagramie Hailey Bieber i umożliwiła internautom zadawanie jej pytań. Obserwatorzy zaczęli ją prosić o pokazywanie zdjęć z różnych momentów życia . Jedno z nich szczególnie zaskoczyło, bowiem Joanna opublikowała fotografię w krótkich włosach.

Fryzura Joanny Koroniewskiej

Co jakiś czas Joanna Koroniewska decyduje się na odświeżenie swojej fryzury, nigdy nie jest to jednak znacząca zmiana. Aktorka od lat wierna jest prostemu, klasycznemu uczesaniu . Rzadko eksperymentuje z długością i cięciem.
Wcześniej jednak artystce zdarzało się zmieniać swój wizerunek. Choć mało kto to pamięta, była już zarówno brunetką, jak i platynową blondynką. Teraz od dłuższego czasu wierna jest jasnemu kolorowi, który pięknie podkreśla jej orzechowe oczy.
Teraz na prośbę swoich fanów, Joanna pokazała na Instastory fotografię w najkrótszych włosach, jakie kiedykolwiek miała. Okazało się, że było to w 2009 roku. Była wówczas gościem w studiu Dzień Dobry TVN. Nigdy potem nie zdecydowała się na tak krótkie uczesanie.
Podoba Wam się w takim wydaniu?

Joanna Koroniewska w Dzień Dobry TVN w 2009 roku:

Michał Wargin/East News
Joanna Koroniewska o macierzyństwie. Zobacz wideo:
Zobacz też:
Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości