Gwiazdy

Jimmie Wilson na scenie Dzień Dobry TVN. Zaśpiewał energetyczną piosenkę "Respect"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Dzień Dobry TVNJimmie Wilson w piosence „Respect”

Jimmie Wilson to prawdziwy artysta. Kocha śpiewać, pisze piosenki, uwielbia występować na scenie, a także jest aktorem. W Dzień Dobry TVN zaprezentował taneczny utwór "Respect", który niejednego poderwie do tańca.

Utalentowany showman - Jimmie Wilson

Jimmie Wilson urodził się w USA, w Detroit. Jest najmłodszym z trzynaściorga dzieci swoich rodziców. Ma apetyt na życie i podróżuje po świecie. Mieszkał we Włoszech, Londynie, a obecnie pracuje i tworzy w Niemczech. Występował w 30 krajach, na 5 kontynentach. Jest producentem muzycznym, wokalistą, a także aktorem - fachu uczył się w Hollywood.

Wilson kocha śpiewać, więc od lat próbuje swoich sił w branży muzycznej. Wziął udział w jednym z polskich programów talent show, gdzie doszedł do półfinału. Jimmie był również reprezentantem San Marino na Eurowizji w 2017 roku. Wraz z Valentiną Monettą zaśpiewał utwór "Spirit of the Night". Zajęli wówczas 18. miejsce.

Piosenka "Respect"

Jimmie Wilson w Dzień Dobry TVN zaśpiewał bardzo energetyczny utwór "Respect", który jest jednym z wielu tanecznych kawałków w jego repertuarze. Już na pierwszy rzut oka widać, że wokalista czuje się na scenie jak ryba w wodzie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości