Gwiazdy

Jakob Kosel na zdjęciu sprzed lat. Fanka: "Boże, nie poznałam"

Gwiazdy

Jakob Kosel

Choć ostatnio Jakob Kosel skupia się na wychowywaniu dziecka oraz opieką nad partnerką, tęskni za swoją pracą. W mediach społecznościowych opublikował właśnie zdjęcie z wybiegu i zaskoczył fanów. Internauci twierdzą, że kilka lat temu nie przypominał samego siebie.

Jakob Kosel w "Top Model"

Jakob Kosel pojawił się w 2015 roku w 5. edycji "Top Model". Wysportowany, przystojny chłopak momentalnie zaczął cieszyć się powszechnym zainteresowaniem, a sama Joanna Krupa mówiła, że spełnia wszystkie warunki, by być modelem. Choć typowano go na zwycięzcę show, finalnie zajął 3. miejsce.

- W momencie, kiedy nie wygrałem tego programu, kiedy zająłem 3. miejsce, pomyślałem: (...) "O kurczę, szkoda", bo chciałbym być gdzieś dalej, chciałbym wygrać - mówił w Dzień Dobry TVN.

Mimo tego udało mu się zrobić dużą karierę i stał się jednym z najpopularniejszych uczestników tego programu.

Jakob Kosel na zdjęciu sprzed lat

Teraz Jakob Kosel postanowił wrócić do wydarzeń sprzed lat i w swoich mediach społecznościowych pokazał fotografię z pokazu mody. Na ujęciu widzimy, jak skupiony idzie po wybiegu ubrany w klasyczny zestaw złożony z jeansów, białego t-shirta, metalicznych sneakersów oraz eleganckiego czarnego płaszcza. Wzrok przykuwa także jego makijaż i przyciemnione powieki.

- Tak się kiedyś pokazy trzaskało... #tb #kosel #model #fashionshow - napisał na Instagramie.

Zdjęcie zaskoczyło internautów, wielu z nich zdążyło już bowiem zapomnieć, jak wyglądał Jakob Kosel na początku swojej drogi. W komentarzach czytamy:

  • Boże, nie poznałam
  • W tym make-upie trochę jak Till Lindeman
  • Żyleta

Post skomentował również Łukasz Jemioł, który odnosząc się do pokazów, stwierdził: "Oby wróciły ❤️ wszyscy bardzo tęsknimy".

Wielu fanów przypuszcza także, że w przyszłości córka Jakoba pójdzie w ślady taty. Myślicie, że mała Michalina zostanie modelką?

Wyzwania młodego taty. Jakob Kosel i Rafał Maślak o swoich pociechach. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości