Gwiazdy

Jak dziś wyglądałaby księżna Diana? Ta wizualizacja oburzyła internatów. "Nieodpowiedzialne i obraźliwe"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram/Onet.pl
Księżna Diana

Choć księżna Diana nie żyje od 25 lat, to jej postać wciąż budzi emocje. Tym razem internatów oburzyła jedna z wizualizacji przestawiających ją w wieku 61 lat. Autorem zdjęcia jest turecki artysta Alper Yesiltas.

Jak dziś wyglądałaby księżna Diana?

W tym roku przypada 25. rocznica śmierci księżnej Diany, jednak jej postać ciągle budzi ogromne emocje nie tylko wśród Brytyjczyków, ale także fanów rodziny królewskiej na całym świecie. Wielu artystów wciąż przywołuje jej wizerunek w swoich pracach, a te cieszą się dużą popularnością w sieci.

Brytyjska rodzina królewska

Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę IIDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Tak było m.in. w przypadku tureckiego artysty Alpera Yesiltasa, który opublikował interesujące zdjęcie księżnej Diany. Mężczyzna postanowił sprawdzić, jak dziś wyglądałaby mama księcia Williama i Harry'ego. Do stworzenia fotografii wykorzystano sztuczną inteligencję. Do jej twarzy dodano odpowiednie oznaki czasu, w końcu Diana Spencer kończyłaby w tym roku 61 lat.

Zdjęcie "postarzonej Diany" burzy internautów

Według internautów zdjęcie opublikowane przez Alpera jest nietrafione, ponieważ księżna wygląda na dużo starszą niż byłaby w rzeczywistości. - Diana miałaby teraz tylko 61 lat i prawdopodobnie bardzo by się o siebie troszczyła, więc myślę, że wyglądałaby młodziej niż na tym zdjęciu - napisał jeden z internautów.

Podobne opinie możemy przeczytać również w pozostałych komentarzach. - "Myślę, że wyglądałaby o wiele lepiej", "Tak wyglądałaby, mając 70 lat", " Pokazałeś ją, jakby ostatnie 25 lat siedziała na słońcu, paląc papierosy w przyczepie kempingowej w Mississippi. Twoje zdjęcia są niesamowite, ale to nieodpowiedzialne i obraźliwe" - napisano pod zdjęciem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram/Onet.pl

Źródło zdjęcia głównego: Bettmann / Contributor / Getty Images

Pozostałe wiadomości