Gwiazdy

"Hotel Paradise 4" odcinek 29. Karteczki z plusami i minusami wprowadziły zamieszanie wśród par

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Player.pl"Hotel Paradise 4"

29 odcinek programu "Hotel Paradise 4" był pełen nowych wyzwań dla uczestników show. Anonimowe karteczki z plusami i minusami, a także tajemnicze wyzwanie, jakie czeka panów wprowadzą sporo zamieszania. Kto będzie myślał o zmianie pary?

Hotel Paradise – karteczki z plusami i minusami

W poprzednim odcinku z programem pożegnały się Wiktoria i Natka, natomiast do show dołączyła Vanessa, która skomplikowała sprawy w hotelu, ponieważ spodobała się kilku panom. Nana jest miła dla Łukasza, choć podoba jej się Michał, natomiast Michał chętnie wymieniłby Sarę na Nanę. Nie dzieje się też dobrze między Miłoszem a Ohą.

Odcinek 29 rozpoczął się od czekających na uczestników anonimowych karteczek. Mieli napisać na nich plusy i minusy uczestników Hotelu Paradise. Oha dowiedziała się, że jest mściwa, nadpobudliwa i zbyt pochopnie ocenia innych. Vanessa z kolei przeczytała, że jest ładna i pedantyczna. Przemek jest z "czarną owieczką" i za dużo się obraża. Michał za mało się uśmiecha i jest podrywaczem. Natomiast Miłosz dowiedział się, że jest fałszywy i niestabilny psychicznie.

Oha przejęła się opiniami o sobie i próbowała dojść do tego, kto napisał którą kartkę. Nie wszyscy uczestnicy chcieli wyjawić jej, co napisali.

Problemy między parami w Hotelu Paradise

Miłosz nadszarpnął zaufanie Ohy, dlatego ta odbyła poważną rozmowę z Mateuszem. On nie był jednak zdecydowany na stworzenie z nią pary, ponieważ traktuje ją po przyjacielsku. Launo pokłóciła się Przemkiem – mężczyzna miał wrażenie, że w ostatnim czasie ta się nim brzydzi i nie szuka bliskości. Postanowili bardziej się o siebie starać, jednak następnego dnia niewiele się zmieniło. Miłosz żałuje wyboru swojej pary. Nie może dogadać się z Ohą.

Natalia zbliża się do innych mężczyzn w hotelu, o co Łukasz nie jest zazdrosny – chce dać jej przestrzeń. Miłosne intrygi i plany zamian w parach przerywa pojawienie się listu. "Panowie, zapraszam was na plażę. Czeka tam na was kolejne męskie wyzwanie. Będziecie mogli się wykazać nie tylko siłą mięśni, ale i hartem ducha" – brzmi jego treść. Wyzwaniem okazał się pojedynek. Jaka będzie nagroda? Czy pojawi się nowa osoba? Kto dokona zamiany? To wszystko stanie się jasne w kolejnym odcinku.

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise 4" od poniedziałku do piątku o 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz video: Klaudia El Dursi o powrotach w „Hotelu Paradise”: Jeżeli wiemy, że widzowie lubią kogoś oglądać, to dlaczego by go nie przywrócić?

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości