Gwiazdy

"Hotel Paradise 4". Do programu wejdzie nowy uczestnik. Miłosz i Wiktoria będą musieli podjąć trudną decyzję

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Player.plMiłosz i Wiktoria "Hotel Paradise 4"

Na ostatnim Rajskim Rozdaniu z "Hotelem Paradise" musiał pożegnać się Darek. Natka złamała złożoną mu wcześniej obietnicę i wybrała Mateusza. Jej decyzja nie spodobała się pozostałym uczestnikom, przez co atmosfera na Zanzibarze zacznie gęstnieć. Oliwy do ognia doda pojawienie się nowego singla.

"Hotel Paradise 4", odc. 22. Nie ma już silnych par?

Uczestnicy "Hotelu Paradise" nie najlepiej zniosą odejście Darka. Będą mieć żal do Natki, że nie ocaliła swojego byłego partnera. Z kolei ona nie żałuje swojego wyboru, ponieważ poszła za głosem serca i nie ugięła się pod presją kolegów i koleżanek.

Kolejny dzień przyniesie nowe sprzeczki. Launo i Przemek, którzy dotychczas byli typowani na najlepiej dobraną parę, nie będą mogli znaleźć wspólnego języka. Jedno nieporozumienie może sprawić, że któreś z nich poniesie tego bardzo poważne konsekwencje.

Wiktoria będzie rozmawiać z Miłoszem o wspólnej przyszłości w programie. Nie wie, że chłopak od dłuższego czasu zastanawia się, jak usunąć ją z hotelu. Czy Wiki niebawem przekona się, że była tylko pionkiem w wyrachowanej grze?

"Hotel Paradise 4". Nowy uczestnik i trudne decyzje

Panie zmierzą się ze sobą w sportowej konkurencji. Ta, która wygra, zabierze swojego partnera na randkę. Jednak jak to zwykle w "Hotelu Paradise" bywa, przywileje zawsze wiążą się z trudnymi decyzjami. Zwycięska para będzie musiała wytypować jednego z panów do opuszczenia programu.

Do grupy dołączy nowy singiel. Przystojny brunet wpadnie w oko uczestniczkom. Przyciągnie ich uwagę nie tylko wyglądem, ale również charakterem i sposobem bycia. Takiego mężczyzny na rajskiej wyspie jeszcze nie było. Jak potoczą się jego losy? Czy skradnie serce którejś z dziewczyn? Tego dowiemy się w najnowszym odcinku.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"

Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"
Nowy hit na kolejny sezon "Hotelu Paradise"

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości