Gwiazdy

"40 kontra 20". Robert i Bartek podsumowują udział w show. "Wszyscy na początku byliśmy sceptycznie nastawieni"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Program "40 kontra 20" dobiega końca. Przed widzami wielki finał, w którym 43-letni Robert Kochanek i 24-letni Bartosz Andrzejczak mają wybrać swoje drugie połówki. Przystojni single wystąpili w Dzień Dobry TVN i podsumowali swoją przygodę w posiadłości na greckiej wyspie.

Robert Kochanek i Bartosz Andrzejczak o programie "40 kontra 20"

Robert Kochanek wyznał, dlaczego zdecydował się wziąć udział w randkowym show. - To było kolejne doświadczenie we współpracy, w obcowaniu z kobietami. Bo parkiet to jest zupełnie inne postrzeganie kobiety, ciała, swoich emocji. A takie życie w willi i poznanie kogoś na przyszłość, na życie to też jest zupełnie coś innego - powiedział Robert Kochanek. - Chciałem również poznać siebie, moją drugą twarz. Sprawdzić, jak będę rozmawiać z kobietami, jak będę reagować na ich emocje - dodał.

Bartek przyznał, że zgłaszając się do programu, nie do końca był przekonany, że znajdzie tam prawdziwą miłość. - Zastanawiałem się, jaka normalna kobieta, która faktycznie szuka faceta do życia, pójdzie do takiego programu. Dlatego wszyscy na początku byliśmy bardzo sceptycznie nastawieni do siebie, ale w najdziwniejszych miejscach różne rzeczy się dzieją - podkreślił 24-letni uczestnik "40 kontra 20".

Andrzejczak dzięki udziałowi w show wiele nauczył się na temat kobiet. - Każda z nich miała swoje plusy i minusy, niezależnie od tego, czy to była dwudziestka czy czterdziestka. Czasami dwudziestka potrafiła mieć więcej doświadczenia, inteligencja czterdziestek była piękna. Ja zawsze szukam czegoś pomiędzy. Ciekawe było to, że im bardziej poznawało się te kobiety, tym więcej rzeczy mogło zafascynować - dodał Bartek.

Choć obecnie w telewizji wiele jest programów, w których szuka się drugiej połówki, to jednak formatu podobnego do "40 kontra 20" jeszcze nie było. Nic więc dziwnego, że show początkowo wzbudził nieco kontrowersji. - Wszystkie panie posiadają niesamowitą klasę, kulturę osobistą. Nie można tego porównywać do targu, ponieważ obrazilibyśmy w tym momencie wszystkich, a zwłaszcza kobiety. Każda z nich była traktowana przez nas z wielkim szacunkiem, kulturą i godnością - zauważył Robert Kochanek.

"40 kontra 20" - ostatni odcinek i finał programu

W ostatnim odcinku "40 kontra 20" nie zabraknie wielkich emocji. Widzowie przekonają się, które panie wejdą do wielkiego finału. Nieoczekiwany zwrot akcji wywoła spore poruszenie wśród uczestników. Atmosfera będzie naprawdę napięta i poleją się łzy.

Robert i Bartek będą musieli podjąć najważniejsze decyzje. Które panie opuszczą willę u ich boku, a które odejdą z kwitkiem? Przekonamy się, czy show zwyciężą dotychczasowe faworytki przystojnych singli, czy może w ostatniej chwili panowie zdecydują się dać szansę komuś innemu...

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz wideo: "40 kontra 20". Robert Kochanek o uczestniczkach programu

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości