Filip Chajzer ma brata bliźniaka? "Odezwałem się do niego. Życie jest takie przewrotne"

Filip Chajzer
Filip Chajzer
Źródło: Mateusz Grochocki/East News
Filip Chajzer od kilku dni otrzymuje od fanów wiadomości, że natknęli się na jego brata bliźniaka. Prowadzący Dzień Dobry TVN dostał wiele zdjęć bardzo podobnego do niego mężczyzny. Postanowił się z nim skontaktować i okazało się, że oprócz wyglądu, mają ze sobą wiele wspólnego.

Filip Chajzer ma brata bliźniaka?

Filip Chajzer już nie pierwszy raz wykazał się wielkim poczuciem humoru. Internauci odnaleźli za oceanem jego "brata bliźniaka" - Amerykanina, który na pierwszy rzut oka przypomina im prowadzącego Dzień Dobry TVN. Zaczęli podsyłać Filipowi zdjęcia jego sobowtóra, a on nie mógł przejść obok nich obojętnie. Napisał na Instagramie do podobnego do siebie mężczyzny i okazało się, że "bliźniak" też robi karierę w mediach, ale tych społecznościowych.

- Od kilku dni dostaję wiadomość za wiadomością w tym samym temacie. Podobno mam brata bliźniaka w Teksasie.... Podobny? Coś w tym jest. Zaintrygowany sprawdziłem. Jeff jest gwiazdą Instagrama (2,2 mln followersów), a znany jest z tego, że śpiewa w samochodzie. Co do zasady robię to samo, ale nie chcielibyście tego słyszeć - napisał żartobliwie Filip.

Zobacz wideo: Filip Chajzer: "Udzieliłem ślubu na plaży w Sopocie"

Filip Chajzer i jego historia na Dzień Dobry. "Udzieliłem ślubu na plaży w Sopocie"
Źródło: Dzień Dobry TVN

Chajzer i jego "bliźniak"

Prowadzący Dzień Dobry TVN postanowił pójść o krok dalej. - Odezwałem się do mojego amerykańskiego "brata". Po chwili rozmowy wyszło, że nazywa się Schmidt i ma pruskie korzenie, a jego najlepszy przyjaciel nazwa się... Lynn Crozjer. Życie jest takie przewrotne. Umówiliśmy się na steka w Dallas - dodał Chajzer.

Jeff, tak jak Filip, opublikował na swoim profilu post. Uchylił rąbka tajemnicy, że wkrótce może pojawić się w sieci ich wspólne nagranie.

- Mam nowego przyjaciela i "brata bliźniaka" z Polski. Sprawdźcie jego post i wypatrujcie naszego nadchodzącego wywiadu! Obiecuję, że będzie fajnie! - napisał Schmidt.

Fani Filipa są zachwyceni zabawnym obrotem spraw. - "Mówi się, że każdy z nas ma gdzieś na świecie swojego sobowtóra", "I teraz najważniejsze pytanie.... Czy Pan Zygmunt wie?", "Mamy swojego Chajzera w USA", "Trochę jak pan, a trochę jak Wojtek Szczęsny", "Myślałam, że to pan, ale z jakimś filtrem na twarzy", "Marszczycie tak samo czoło", "Czekamy na waszą rozmowę" - czytamy w komentarzach.

Pogodni TVN

Źródło: Dzień Dobry TVN
Pogodni TVN
Pogodni TVN
Pogodni TVN
Pogodni TVN
Pogodni TVN
Pogodni TVN
Pogodni TVN
Pogodni TVN
Pogodni TVN
Pogodni TVN
Pogodni TVN
Pogodni TVN
Pogodni TVN
Pogodni TVN
Pogodni TVN
Pogodni TVN
Pogodni TVN
Pogodni TVN
Pogodni TVN
Pogodni TVN

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości