Tani remont w jeden dzień? Dorota i Kamil z "Życia na kredycie" chwalą się metamorfozą

Dorota i Kamil przeprowadzili remont sypialni
"Życie na kredycie"
"Życie na kredycie"
„Życie na kredycie” – nowy program TTV
„Życie na kredycie” – nowy program TTV
Nadchodzi finansowy rachunek sumienia
Nadchodzi finansowy rachunek sumienia
Dorota i Kamil w kolejnym odcinku programu "Życie na kredycie" pochwalili się efektami budżetowego remontu sypialni, który udało się przeprowadzić w zaledwie jeden dzień. Para, wszystko to, co była w stanie - zmieniła w pokoju własnymi siłami, rezygnując z pomocy fachowców. Jak poradzili sobie z renowacją?

Dorota i Kamil pokazali sypialnię

"Życie na kredycie" to reporterskie reality show, w którym polskie rodziny otwarcie mówią o swoich zarobkach. Dorota i Kamil to para, która w każdym z odcinków dzieli się swoimi perypetiami związanymi z oszczędzaniem. W ostatnim czasie bohaterowie podjęli decyzję o remoncie sypialni, który chcieli zrobić własnymi siłami, tak by nie przepłacać za fachowców. Jak powszechnie wiadomo - to właśnie ich praca wiąże się z najwyższym kosztem, podczas przeprowadzania domowych renowacji.

- Większość rzeczy właśnie robiliśmy sami. [...] Od malowania ścian, gipsowania po wykończenie. Nawet nam wyszło, że tak powiem, tapicerowanie łóżka. Koło 1000-1500 złotych wziąłby prawdziwy tapicer. [...] Kilka stówek zostało zaoszczędzonych - chwalił się Kamil w programie.

Niezwykły remont w "Życie na kredycie"

Kamil i Dorota własnymi siłami stworzyli sypialnię w stylu glamour. Wspomniane tapicerowane łóżko nabrało nowego życia dzięki welurowi w kolorze perłowym. W wymarzonym pokoju młodej kobiety pojawiły się też modne, drewniane lamele i złote akcenty w postaci wykończenia szafek i stylowych lampek nocnych. Dzięki wspólnej pracy pary sypialnia zyskała nowe życie, a w dodatku - prezentuje się wyjątkowo elegancko. Jak przyznał Kamil - zaoszczędzić udało mu się nawet na telewizorze, który został kupiony "z drugiej ręki", jednak był na tyle w dobrym stanie, by służyć przez kolejne lata w ich rodzinie.

- 5-6 tysięcy udało nam się oszczędzić. [...] Liczyliśmy, że sypialnia nas wyjdzie koło 14-15 tysięcy, ale ostatecznie udało nam się zmieścić w niecałych 10 tysiącach - podsumował Kamil.

"Życie na kredycie 4" - gdzie i kiedy oglądać?

Metamorfozę sypialni Kamila i Doroty można oglądać w programie "Życie na kredycie". Obejrzysz go na antenie TTV w czwartki o 22:00 oraz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes