Beata i Marcel zdecydowali się na nietypową atrakcję weselną. Niewiarygodne, co wymyślili

"Życie na Kredycie" odcinek 13, nietypowa atrakcja weselna
"Życie na Kredycie" odcinek 13, nietypowa atrakcja weselna
„Życie na kredycie” – nowy program TTV
„Życie na kredycie” – nowy program TTV
Nadchodzi finansowy rachunek sumienia
Nadchodzi finansowy rachunek sumienia
Beata i Marcel w kolejnym odcinku "Życie na kredycie" pokazali kulisy swoich przygotowań do ślubu. Odkąd zdecydowali się zaręczyć, wymyślają, jak zaskoczą gości weselnych. Przyszli małżonkowie postawili na nietypową atrakcję.

Beata i Marcel biorą ślub

Beata i Marcel to dobrze znani bohaterowie głośnego programu. W produkcji "Życie na kredycie" pokazują, jak wygląda ich codzienność. Zarówno oni, jak i inne rodziny, pokazują, jak radzą sobie z zarządzaniem finansami.

Beata w programie opowiada m.in. o kulisach swojej pracy. Kobieta jest pracowniczką firmy bukmacherskiej, a jej ukochany, Marcel, pracuje w firmie chemicznej. Miesięczny wspólny dochód pary to 8500 złotych brutto. Pieniądze, jakie pozostaje im na życie to 2500 złotych brutto. Wychowują razem dziecko. Zakochani planują duże zmiany w swoim życiu. Wkrótce zostaną małżonkami.

Niespodziewana atrakcja weselna

Beata i Marcel odkąd oznajmili bliskim oraz widzom "Życia na kredycie", że przygotowują się do wesela, mnożą pomysły, jak mógłby wyglądać ten wyjątkowy dzień. W jednym z odcinków zakochani postanowili dokładniej przyjrzeć się swoim wydatkom, by zorientować się, kiedy i za ile będą mogli sobie pozwolić na zorganizowanie rodzinnej imprezy. Okazuje się, że z budżetem nie jest tak źle, bo zdecydowali się na wyjątkową atrakcję ślubną z udziałem... konia. Jak zareagowało zwierzę na ten pomysł?

- Widać było, że był zdenerwowany na niego, bo patrzył na niego wkurzonym wzrokiem, rozglądał się za Marcelem, szukał go i był wkurzony - relacjonowała rozemocjonowana sytuacją Beata.

"Życie na kredycie 4" - gdzie i kiedy oglądać

"Życie na kredycie" obejrzysz na antenie TTV w czwartki o 22:00 oraz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes