Gwiazdy

Wstrząsająca autobiografia Demi Moore. "Mała Księga Hioba"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Matka sprzedała ją gwałcicielowi. Wpadła w uzależnienie od kokainy i alkoholu, miała problemy z odżywaniem. Pieniądze i sława nie uratowały jej przed cierpieniem. Wstrząsające fakty ze swojego życia aktorka Demi Moore ujawniła w autobiografii "Demi Moore Intymnie". O książce i jej autorce opowiadał w naszym programie dziennikarz i filmoznawca Łukasz Maciejewski.

Demi Moore wydała autobiografię

Świat ją pokochał za rolę Molly w filmie "Uwierz w ducha". Potem zagrała m.in. w "Szkarłatnej literze" czy "Niemoralnej propozycji", a w 1996 r. dostała rekordową gażę 12 mln dol. za rolę w filmie "Striptiz" i została okrzyknięta symbolem seksu.

Była najpopularniejszą aktorką Hollywood. Lata 90. były jej

- podkreśla Łukasz Maciejewski, dziennikarz i filmoznawca.

Demi Moore wydała książkę, w której rozlicza się ze swojego traumatycznego dzieciństwa, uzależnień, ciągłej walki o samoakceptację i niepowodzeń w związkach. „Demi Moore Intymnie” ukazała się właśnie na polskim rynku.

"Demi Moore Intymnie"

W latach 90. Demi Moore była na szczycie. Z dala od świateł telewizyjnych lamp i oślepiającego błysku fleszy rozgrywały się jednak wstrząsające dramaty: gwałt, nieudane małżeństwa z Brucem Willisem i Aschtonem Kutcherem, zdrady, uzależnienia, poronienie. Aktorka opisała je w swojej autobiografii.

Nie podejrzewamy jej, że kłamie, bo po co. Przeżyła tak wiele, komplet, można powiedzieć, mała Księga Hioba

- mówi filmoznawca Łukasz Maciejewski.

Co go w tej książce najbardziej zaszokowało?

Nieważne, czy jesteś aktorką, szewcem, murarzem, dziennikarzem czy krytykiem filmowym. Jeżeli na samym początku życia spotka cię piekło domowe (...) to potem z tego nie wyjdziesz. I ona o tym mówiła, że kolejne etapy, kolejne desperackie próby organizowania sobie życia osobistego, nawet z mężczyznami, którzy są jej przyjaciółmi, nie zniwelują tego, co się wydarzyło. Że właściwie nie ma na to lekarstwa

- podkreśla gość Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz też:

Demi Moore i Bruce Willis dalej na wspólnej kwarantannie. „Rodzinny klub książki. Jak rządzić światem z kanapy”

Bruce Willis spędza kwarantannę z byłą żoną. Ich wspólne zdjęcie skomentowała obecna partnerka aktora

Demi Moore wydaje książkę „Inside Out”. Aktorka pisze o związkach i trudnym dzieciństwie

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości