Demi Moore i Bruce Willis dalej na wspólnej kwarantannie. „Rodzinny klub książki. Jak rządzić światem z kanapy”

Wywiad z Brucem Wilisem

Demi Moore od kilku tygodni czas kwarantanny spędza w gronie dzieci i swojego byłego męża, Bruce’a Willisa. Amerykańska aktorka w mediach społecznościowych podzieliła się zabawnym zdjęciem. Co na to obecna żona aktora?

Demi Moore i Bruce Willis – rodzinne relacje

Demi Moore i Bruce Willis przez 13 lat byli małżeństwem, a owocem ich miłości jest trójka dzieci: Rumer, Tallulah i Scout. Po wielu wspólnie spędzonych latach aktorzy zdecydowali się na rozwód. Choć od rozstania minęło już 20 lat, para wciąż utrzymuje rodzinne relacje i ma ze sobą świetny kontakt.
Obecnie Bruce wraz z byłą żoną, dwiema córkami, ich chłopkami oraz asystentką żony spędza okres pandemii w jednym domu. Rodzina pod wspólnym dachem mieszka ze sobą ponad miesiąc.
Co na to obecna żona aktora? Emma Heming przebywa na kwarantannie ze swoimi dwiema córkami. Modelka wykazuje się dużym zrozumieniem, już przy poprzednim zdjęciu zamieściła miły komentarz.

Rodzinne więzi w najlepszym wydaniu. Kocham was i tęsknię za wami

Miesiąc kwarantanny

Na początku kwietnia najmłodsza córka Bruce’a Willisa i Demi Moore, Talluli, opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje wraz z rodziną, chłopakiem i psami. Już wtedy 26-latka poinformowała fanów, że prawie od miesiąca wszyscy przebywają w jednym domu. Teraz relacjami z życia prywatnego chętnie dzieli się Demi Moore. Niedawno w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem, na którym wszyscy siedzą na jednej kanapie i czytają taką samą książkę.

Rodzinny klub książki. Jak rządzić światem z kanapy, edycja z kwarantanny

- podpisała zdjęcie aktorka.
Zobacz też:
Autor: Nastazja Bloch

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości