Gwiazdy

Daria Zawiałow potwierdza doniesienia o rozstaniu z mężem? Wymowny komentarz gwiazdy

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Daria Zawiałow

W styczniu 2021 roku w mediach pojawiły się doniesienia o rzekomym rozstaniu Darii Zawiałow z mężem Tomaszem Kaczmarkiem. Wokalistka nie wydała w tej sprawie żadnego oświadczenia i nie odnosiła się do plotek. Aż do teraz. Jej wymowny komentarz, którego udzieliła na Instagramie, sugeruje, że przypuszczenia fanów mogły być słuszne.

Daria Zawiałow rozstała się z mężem? Historia ich miłości

Daria Zawiałow i Tomasz Kaczmarek poznali się w 2014 roku na planie programu "X-Factor", w którym oboje brali udział - Daria jako solistka, a Tomasz jako członek zespołu Cała Góra Barwinków. Po dwóch latach wzięli ślub i rozpoczęli wspólną drogę muzyczną. Mąż wokalistki przeniósł się do bandu ukochanej i jeździł wraz z nią we wszystkie trasy koncertowe.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Doniesienia o kryzysie w związku Zawiałow i Kaczmarka pojawiły się na portalach plotkarskich w styczniu 2021 roku. Gwiazda nie potwierdzała jednak tych doniesień, ponieważ dba o ochronę prywatności i nie chce, by jej twórczość była kojarzona ze skandalami w życiu prywatnym. Tym razem jednak uchyliła rąbka tajemnicy i zasugerowała, że jej serce jest wolne.

Daria Zawiałow została zapytana o męża. Wymowna odpowiedź gwiazdy

Daria Zawiałow opublikowała na Instagramie zdjęcie z Katarzyną Borkowską, życiową partnerką dziennikarza Krzysztofa Jankowskiego. Koleżanki pozują w objęciach, a pod fotografią wokalistka zamieściła opis: "Ja i moja przyszła żona".

Na tę grę słów zareagował sam "Jankes". - Czyli: Ty i moja była żona - zażartował w komentarzu. Do dyskusji włączyli się internauci. - Co na to mąż? Konkurencja mu nie straszna? - zwrócił się jeden z nich do Darii Zawiałow. Wokalistka odpowiedziała zwięzłym wyznaniem. - Jestem singielką - napisała po angielsku.

Wszystko wskazuje na to, że piosenkarka rzeczywiście rozstała się z Tomaszem Kaczmarkiem. Nie wiadomo jednak, czy para jest już oficjalnie po rozwodzie.

Screen komentarza Darii Zawiałow na Instagramie
Daria Zawiałow wymownie o rozstaniu z mężem Screen komentarza Darii Zawiałow na Instagramie Źródło: Instagram

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości