Gwiazdy

Daria Zawiałow porzuci muzykę? "Zagrałabym jakiś czarny charakter"

Gwiazdy

Reporter:
Daria Pacańska
Daria Zawiałow chce zostać aktorką

Daria Zawiałow jest cenioną wokalistką, okazuje się, że teraz artystka zamierza spróbować swoich sił w aktorstwie. Choć podkreśla, że stara się realizować w tym zakresie już teraz, w trakcie nagrywania swoich teledysków.

Daria Zawiałow marzy o karierze aktorskiej

Daria Zawiałow zdradziła w wywiadzie dla dziendobry.tvn.pl, że chciałaby zostać aktorką. Wokalistka już teraz może sprawdzać się w takiej roli grając w swoich teledyskach i zapraszając do współpracy cenionych aktorów.

- Mam takie trochę niespełnione marzenia aktorskie, które powolutku realizują się w moich klipach. Zwłaszcza w klipie do utworu "Kaonashi". To był singiel promujący moją nową płytę i tam mogłam troszeczkę bardziej już zagrać u boku Dawida Ogrodnika. Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła spróbować swoich sił, bo zawsze mnie to też w jakiś sposób kręciło - powiedziała Daria Zawiałow.

Wokalistka jeszcze nie zastanawiała się jaką rolę mogłaby zagrać i w której produkcji. Jednak zdradziła nam jakiego typu postacie ją interesują.

- Jeszcze aż tak bardzo się nie zastanawiałam, ale myślę, że jakiś czarny charakter - wyznała artystka.

Daria Zawiałow - życie prywatne i zawodowe

Daria Zawiałow jest piosenkarką, autorką tekstów i kompozytorką. Realizuje się także jako dziennikarka muzyczna w Radiu 357. W 2000 roku wystąpiła w programie "Od przedszkola do Opola", zaśpiewała wtedy utwór "Rzeka" z repertuaru Wolnej Grupy Bukowina. Jako nastolatka pracowała na swoje utrzymanie, występując z własnym zespołem na weselach.

W 2016 roku poślubiła gitarzystę Tomasza Kaczmarka i przyjęła po nim nazwisko. Jednak na potrzeby kariery artystycznej nadal używa panieńskiego. Para poznała się w trakcie nagrywania programu "X Factor".

Zobacz także:

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości