Gwiazdy

Córka Bogusława Lindy pozuje w bieliźnie. Fani zachwyceni: "To prawdziwa kobieta!! Żadna tam maskarada"

Gwiazdy

Autor:
Milena
Jaworska

Aleksandra Linda to młoda aktorka, która ma na swoim koncie role w kilku znanych filmach. 29-latka chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Najnowsze zdjęcie artystki jest zachwycające.

Aleksandra Linda - kim jest

Aleksandra Linda jest jedyną córką znanego polskiego aktora Bogusława Lindy i modelki oraz fotografki Lidii Popiel. Młoda gwiazda ma za sobą role w kilku znanych filmach, takich jak m.in. "Totem", "Diablo. Wyścig o wszystko" oraz w trzeciej części "Psów". 29-latka nie tylko podąża ścieżką przetartą przez ojca, ale również próbuje sił na wybiegach tak, jak niegdyś jej mama.

Ola chętnie też pozuje fotografom, a rezultaty współpracy z nimi udostępnia w internecie. Jej instagramowe konto obserwuje nieco ponad 5 tys. osób.

Aleksandra Linda na odważnych zdjęciach

Ostatnie z opublikowanych zdjęć utrzymane zostało w czarno-białej kolorystyce. Sama fotografia natomiast przedstawia Olę ubraną jedynie w cienką bieliznę oraz długi płaszcz. Uwagę zwracają smukłe nogi Oli, których niejedna kobieta mogłaby pozazdrościć. O komentarz w tej sprawie pokusiła się aktorka Grażyna Szapołowska:

- To są nogi PRAWDZIWE – napisała pod postem.

Aleksandra wygląda w prezentowanej stylizacji elegancko, dojrzale i z gracją. Wśród komentarzy znaleźć można wiele pochlebnych opinii o jej nowej odsłonie. "To prawdziwa kobieta!! żadna tam maskarada.. podziwiam!", "Chic", "Cudne zdjęcia" - czytamy w komentarzach. Fotografia w pełni wpisuje się w estetykę profilu artystki, idealnie komponując się z jej pozostałymi zdjęciami.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Plejada gwiazd na premierze filmu "Psy 3. W imię zasad". Kto pojawił się na czerwonym dywanie?

Autor:Milena Jaworska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości