sesje zdjęciowe

  sesje zdjęciowe

  Sesje zdjęciowe z wieloma gwiazdami to duże projekty. Jak wyglądają ich kulisy? Czy fotografowanie wielu gwiazd podczas jednej sesji to duży problem? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek?

  Fotografie Sorayi Doolbaz są kontrowersyjne, ponieważ artystka uwiecznia na nich przebrane męskie... przyrodzenia. Na Skypie połączył się z nią Robert Stockinger. Dziennikarz Dzień Dobry TVN zapytał ją o powody robienia tego typu zdjęć, atmosferę podczas sesji zdjęciowych i odbiór jej prac.

  Czy potrafi się jeszcze cieszyć ze swojej pracy? Czy ekscytuje się tym, że może pracować z największymi gwiazdami? Co Marcin Tyszka robi w wolnym czasie? I czy nie przeszkadza mu, że ciągle jest w podróży?

  Co gwiazdy myślą o retuszowaniu zdjęć i jakie mają sposoby na to, by jak najlepiej wyglądać na zdjęciach? O tym dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej opowiedzieli: Ryszard Horowitz, Maryla Rodowicz, Robert Kozyra, Mariusz Brzozowski, Marcin Paprocki oraz Marcin Kydryński.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Krzysztof Zalewski wykonał utwór "Zboża". O jego płycie Marcin Prokop powiedział, że jest jedną z najlepszych płyt ubiegłego roku. Podzielacie zdanie Marcina?