Córka Adama Małysza zaręczona. Opowiedziała o planowanym ślubie i powiększeniu rodziny

Wiele osób pamięta Karolinę Małysz jako małą dziewczynkę, która zawsze razem z mamą stała u boku Adama Małysza, gdy był u szczytu swojej sportowej kariery. Teraz ta mała dziewczynka ma już 23 lata i właśnie planuje swój ślub.

Karolina Małysz zaręczona – kiedy ślub?

Córka Adama Małysza, Karolina, przeprowadziła na swoim Instagramie sesję pytań i odpowiedzi, w czasie której zdradziła wiele osobistych faktów na swój temat.
Okazuje się, że od kwietnia 2019 roku jest zaręczona. Ślub planowała na 2021 rok, ale ze względu na to, że ma dużą rodzinę i lista gości mogłaby liczyć nawet 300 osób, taka uroczystość w dobie pandemii nie może się odbyć. Karolina zdradziła natomiast, że ślub będzie "raczej w stylu glamour, ale akcent góralski też na pewno będzie obecny".
Narzeczonym córki Małysza jest Kamil Czyż, którego pasją są wyścigi na quadach. Po ślubie Karolina planuje mieć dwuczłonowe nazwisko.

Adam Małysz zostanie dziadkiem?

Przy okazji, padło pytanie o ewentualne powiększenie rodziny. - Nie jestem w ciąży i w najbliższym czasie nie planuję być. Bardzo lubię dzieci, ale sama nie czuję się jeszcze gotowa, by mieć swoje - oceniła 23-latka.
Karolina Małysz zdradziła też swoim fanom, że trochę żałuje tego, że nie zdecydowała się na pójście w ślady ojca i związać ze sportem. - Gdy byłam dzieckiem, skoki wśród kobiet dopiero stawały się popularne, więc nawet o tym nie myślałam. Teraz jestem już na to za stara – stwierdziła.
Zobacz wideo: 20 lat od wybuchu "Małyszomanii"
Zobacz także:
Autor: Kamila Glińska
Pozostałe wiadomości