Blanka Lipińska zachwyca w bikini na Malediwach. "Ale forma! Bosko"

Blanka Lipińska
Kamil Piklikiewicz / East News
Blanka Lipińska po intensywnym roku wybrała się na wakacje. Na zdjęciach z rajskiego wyjazdu widać, że pisarka dba o smukłą sylwetkę. Nienaganna figura w stroju kąpielowym zapiera dech w piersiach, a zmysłowe pozy jeszcze bardziej podkreślają jej opalone, szczupłe i wysportowane ciało.

W mediach społecznościowych zaroiło się od wakacyjnych zdjęć gwiazd. Nie są to jednak wspomnienia, a aktualne fotki z zimowych wczasów w tropikach. Szczególną popularnością wśród polskich celebrytów cieszy się Zanzibar. Blanka Lipińska zdecydowała się na jeszcze bardziej egzotyczny kierunek. Od niedawna autorka bestsellerowego erotyku wypoczywa na Malediwach.

Blanka Lipińska na Malediwach

Blanka Lipińska ma za sobą bardzo intensywny rok. Ekranizacja jej książki "365 dni" okazała się hitem, a ona sama umocniła swoją pozycję w branży. Po sukcesach zawodowych i zawirowaniach w życiu prywatnym pisarka wybrała się na upragnione wakacje. Oczywiście nie zapomina o tym, żeby relacjonować wyjazd swoim fanom.

Na instagramowym profilu Blanki pojawiły się już pierwsze zdjęcia. Autorka erotyków zapozowała w stroju kąpielowym.

- Witam w raju - czytamy w opisie fotek.

Blanka Lipińska w bikini

Okolica rzeczywiście wygląda bajkowo. Uwagę przykuwa jednak jej zachwycająca sylwetka.

- Ale forma. Bosko. Jak tak sobie patrzę na te Malediwy, to chyba też odstawię węglowodany. Aż paradise wysiada przy tej formie - piszą fani w komentarzach.

Blanka Lipińska codziennie nagrywa filmiki, na których bezpośrednio zwraca się do swoich obserwatorów, ale wiele z życia prywatnego zachowuje dla siebie. Nie wiadomo więc, kto towarzyszy jej na rajskich wakacjach.

Blanka Lipińska o swoim nowym mieszkaniu. Zobacz wideo:

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Autor: Mateusz Łysiak

podziel się:

Pozostałe wiadomości