Gwiazdy

Bartek Jędrzejak spotkał niesamowitą towarzyszkę podróży. "Rozmawiam z Tobą jak z synem"

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Bartek Jędrzejak

Bartek Jędrzejak jest prezenterem w programie "Dzień Dobry TVN". Niedawno pochwalił się, że podczas lotu do Szczecina spotkał towarzyszkę, która bardzo umiliła mu podróż. Jak kończy swój wpis: "To był fajowski lot. Dla takich chwil warto, dla takich widzów BARDZO warto!!!"

Życie i kariera Bartka Jędrzejaka

Bartek studiował dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Mężczyzna zajmował się głównie prezentowaniem pogody, poprowadził także szóstą edycję programu Big Brother.

Prezenter przez 15 lat tańczył w Lubuskim Zespole Pieśni i Tańca w Zielonej Górze. W swoim życiu wydał już także pięć książek. Otwarcie przyznaje się też do tego, że zmagał się z depresją i nerwicą lękową. Jak mówi, leczenie pod opieką psychiatry trwało ponad rok.

Zobacz video: Czego nie wiesz o lataniu?

Czego nie wiesz o lataniu?
Czego nie wiesz o lataniu? Źródło: Dzień Dobry TVN

Bartek Jędrzejak o podróży do Szczecina

Jak informuje w swoich mediach społecznościowych, Bartek Jędrzejak wybrał się samolotem do Szczecina. "Piękna historia. Dla takich chwil warto wstawać codziennie o 5 rano" – zaczyna swój wpis.

- Zmęczony po całym dniu wsiadam do samolotu. Lot do Szczecina. Miejsce 18A , obok mnie Dama. Uśmiecha się i pyta? „Czy Ja śnię ?” To zależy o czym Pani śni. „To Pan Panie Bartku? Jeszcze 2 dni temu oglądałam Pana w Nowym Yorku, w takiej śmiesznej miejscowości. Sulitki, Sulistki?” Tak, Sulistrowiczki byłem tam z pogodą w niedzielę. Prawdziwa przyjemność rozmowy. Pani Grażynka przyleciała z NYC. Wellman i Prokop @_marcinprokop_ to dla niej Dorotka i Marcinek. @annakalczynskam i Andrzej Sołtysik to Ania i Andrzejek. Lubi kiedy pijąc kawę uśmiechają się do niej @pkrupinska & @ojciecredaktor. Prosiła uściskać @gosiaohme i @filip_chajzer. Damski duet @ewa_drzyzga & @aga_wozniak_starak uważa za strzał w 10 - pisze.

Fani: "Pani Grażynka zasłużyła na tournée po studio DDTVN"

Jak dodaje prezenter, Pani Grażyna wypowiedziała się też na temat innych prezenterów:

- Bardzo lubi stylizacje i londyńskie relacje @annasenkara . Pytała też o ShowBizz @sanhajduk & @mateusz_hladki_ oraz pogodę @dorotagardias @diankautz Wszystkich nas zna po imieniu. Opowiadała jak o dobrych znajomych. 5 letni Adaś, wnuczek Pani Grażyny pięknie mówi po polsku: „ Babciu zobacz jak Pani gotuje”, kiedy ogląda naszą kuchnię w @dziendobrytvn. Na koniec usłyszałem: „ Bartku rozmawiam z Tobą jak synem” Pani Grażyna po 8 h lotu z NYC, 7h postoju na Lotnisku Chopina zmęczona podróżą. Ja po całym dniu pracy. Wyglądamy jak wyglądamy. Ale postanowiliśmy strzelić z selfiaka. To był fajowski lot. Dla takich chwil warto, dla takich widzów BARDZO warto!!! – kończy wpis prezenter.

Fani prezentera komentują: "Super też bym chciała być na miejscu tej pani i spotkać takiego dobrego człowiek jak Pan jest panie Bartku miłego dnia życzę" oraz żartują "Pani Grażynka zasłużyła na tournée po studio DDTVN". Wiele osób pisze także, że bardzo zazdrości pani Grażynie takiego towarzystwa podczas podróży. 

Bartek Jędrzejak: "Kiedy mam gorsze dni, przypominam sobie takie rozmowy i dają mi one dużo energii"

Zapytaliśmy Bartka Jędrzejaka, jaki wpływ na jego pracę mają takie przypadkowe spotkania.

- To są przepiękne chwile. My mamy świadomość, że po drugiej strony kamery są ludzie. Telewizja to emocje - my te emocje dajemy, ale też je czujemy. Nie ma jednak nic lepszego, niż spotkanie z człowiekiem twarzą w twarz. Mimo, że byłem po całym dniu pracy, a pani Grażyna po całym dniu lotu, buzie nam się w samolocie nie zamykały.

My, jako ludzie pracujący w telewizji nie różnimy się niczym od innych ludzi, poza tym, że mamy taką pracę jaką mamy - tak samo jesteśmy zmęczeni, tak samo czasami nie chce nam się wstawać, tak samo mamy czasem gorszy dzień. Szczególnie w momencie, kiedy ja mam takie gorsze dni, przypominam sobie takie rozmowy i dają mi one dużo energii i zastrzyk emocji. Jest to naładowana do pełna bateria, która teraz wystarczy mi na długi czas - opowiada Bartek.

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości