Anna Wendzikowska na Charytatywnym Balu Dziennikarzy! Te gwiazdy zachwyciły

To był już ostatni - dziewiętnasty - Charytatywny Bal Dziennikarzy. Gwiazdy jak zawsze dopisały - Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, Anna Wendzikowska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Monika Olejnik, Kinga Rusin, Omenaa Mensah i wiele, wiele innych.

Więcej:

Seweryn rapuje z żoną w DDTVN. Taka miłość się zdarza!

To był niesamowity wieczór i wspaniała noc! Już po raz dziewiętnasty odbył się Charytatywny Bal Dziennikarzy. Tym razem miał miejsce w auli głównej Politechniki Warszawskiej. Na czerwonym dywanie pojawili się znani polscy dziennikarze, gwiazdy oraz politycy - wśród nich: Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, Anna Wendzikowska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Monika Olejnik, Kinga Rusin, Omenaa Mensah.

Galę poprowadzili Monika Olejnik, Joanna Górska i Bartosz Węglarczyk. Gwiazdą wieczoru był zespół Wilki.

Gwiazdy jak zawsze dopisały, jedna z kreacji, które wzbudziły najwięcej zainteresowania, była suknia Anny Wendzikowskiej.

Podczas balu odbyła się licytacja. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na szczytny cel. Dochód z tegorocznego Balu to 381 000 złotych. Zgromadzone środki trafią do Centrum Zdrowia Dziecka oraz Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła i Fundacji Dla Wolności.

Mówi się, że to był ostatni Charytatywny Bal Dziennikarzy. Gwiazdy i dziennikarze jednak w to nie wierzą... Czy bal odbędzie się również w przyszłym roku, tylko że w zmienionej wersji?

Anna Kalczyńska pojawiła się na balu w towarzystwie męża - Macieja Maciejowskiego, członka zarządu TVN.

Zobacz film: Kreacje Moniki Olejnik i Kingi Rusin na Charytatywnym Balu Dziennikarzy 2019
Zobacz film: Charytatywny Bal Dziennikarzy 2019, źródło: Dzień Dobry TVN

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?