Gwiazdy

Anna Starmach świętuje 10-lecie "MasterChefa" i pokazuje zdjęcie z pierwszej edycji. "Czy tylko mi się wydaje, że odmłodniałam?"

Gwiazdy

Ania Starmach

Anna Starmach już od 10 lat zasiada w jury programu "MasterChef". Przez ten czas pokochały ją miliony widzów w całej Polsce. Teraz kucharka pokazała swoje zdjęcie z pierwszej edycji show. Zobaczcie, jak wtedy wyglądała. Czy przez dekadę bardzo się zmieniła?

Anna Starmach o "MasterChefie"

Choć wielu kobietom gotowanie wydaje się nieco nużącą codziennością, dla Ani Starmach jest to pasja i sposób na życie. Od lat inspiruje internautów i swoich czytelników zaskakującymi przepisami zarówno na desery, jak i dania obiadowe.

- Kto powiedział, że kuchnia polska musi być tłusta? Wszystkie dania można przygotować w zdrowszej wersji. Nie jest tak, że teraz jem wyłącznie warzywa i piję wodę. Piekę ciasta, próbuję różnych nowości, choćby teraz – na planie programu "MasterChef" – i jestem zachwycona kulinarnymi talentami uczestników. Uwielbiam odkrywać nowe smaki i za to najbardziej kocham podróże - mówiła Anna Starmach w wywiadzie dla "Flesza".

Ania Starmach na zdjęciu sprzed lat

Ciężko uwierzyć w to, że w tym roku mija już 10 lat, odkąd na antenie TVN pojawił się program "MasterChef". Mimo upływu czasu, show nadal cieszy się ogromną popularnością, natomiast jury - wielką sympatią widzów.

Z okazji jubileuszu Anna Starmach pokazała w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widzimy jej metamorfozę. Na opublikowanych przez nią fotografiach można zauważyć, jak zmieniła się między pierwszą a dziesiątą edycją.

- Wiecie, że we wrześniu minie 10 lat od emisji pierwszego odcinka "MasterChefa"? Właśnie pracujemy na planie dziesiątej (!!!) edycji! Co zmieniło się przez tę dekadę? WSZYSTKO! A na pewno ja! Podrzucam zdjęcie z dziś i... sprzed 10 lat! Na którym widzicie ANIĘ? Czy tylko mi się wydaję, że przez te 10 lat odmłodniałam, złagodniałam i jestem jakaś taka fajniejsza? A może to złudzenie? - pytała Anna Starmach na Instagramie.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo odpowiedzi zachwyconych fanów. Czytamy: "Pani Ania jak wino, z wiekiem piękniejsza", "Dla Pani czas się zatrzymał" czy "To na pewno nie złudzenie. Wygląda pani pięknie i młodo".

Zgadzacie się z ich zdaniem?

Czego córka uczy się od taty? Anna Starmach o swojej relacji z ojcem. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości