Gwiazdy

Anna Korcz o trudnych chwilach. "Najgorsze, co może nas spotykać, to fałszywi ludzie wokół"

Gwiazdy

Anna Korcz

Anna Korcz opublikowała w mediach społecznościowych osobisty wpis. Aktorka podzieliła się z fanami swoimi emocjami i przyznała, że każdy z nas miewa w życiu trudne chwile. "Mój dzisiejszy dzień był bardzo ciężki".

Anna Korcz docenia bliskich

Anna Korcz otworzyła się przed fanami i przyznała się do chwili słabości. Aktorka w mediach społecznościowych opublikowała post, w którym wyjaśniła, że tak jak każdy, miewa trudne chwile. Choć gwiazda nie zdradziła dokładnie, co się stało, podkreśliła, że najgorsze, co może spotkać nas w życiu to fałszywi ludzie, osoby, które pozbawione są poczucia sprawiedliwości, które nie zważając na ludzką krzywdę, idą przez świat z podniesioną głową. Wszystko wskazuje na to, że właśnie takie osoby Anna Korcz spotkała niedawno na swojej drodze.

Kochani!!! Każdy ma w życiu trudne chwile! Mój dzisiejszy dzień był bardzo ciężki!!! Najgorsze, co może nas spotykać, to fałszywi ludzie wokół!!! Ludzie pozbawieni poczucia sprawiedliwości, empatii, pyszni, pewni siebie, o małej wiedzy i małych sercach!!! Wspieram wszystkich, którzy mają ciężkie dni!! Miewam je, tak jak wszyscy ludzie na całym świecie!

– rozpoczęła.

W dalszej części aktorka dodała, że nieprzyjemne sytuacje rekompensują jej bliscy, na których zawsze może liczyć.

- Ale! Ale! Mam również wokół cudownych, oddanych i uczciwych Bliskich!!! Dziękuje Siostra, że mogliśmy być z Wami!!! Do następnego!!! Love!!! - czytamy.

Fani komentują post Anny Korcz

Pod nowym postem aktorki pojawiło się wiele komentarzy. Fani wspierali gwiazdę, wysyłając jej liczne serduszka. Co więcej, jedna z internautek przyznała, że docenia Annę za jej optymizm i życzliwość.

- "Pani Anno! Uwielbiam Panią! Za optymizm i ciepło i życzliwość" - pisała fanka.

Zobacz wideo: Anna Korcz żadnej pracy się nie boi

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości