Gwiazdy

Angelina Jolie z piątką dzieci na premierze. Trudno oderwać od nich wzrok

Gwiazdy

Autor:
Michalina
Kobla
Źródło:
People
Co słychać w show-biznesie?
Dzień Dobry TVNCo słychać w show-biznesie?

Angelina Jolie pojawiła się z piątką swoich dzieci na premierze filmu "Eternals". Uwagę fotoreporterów przykuła zarówno stylizacja aktorki, jak i jedna z jej córek. 19-letnia Zahara wystąpiła w kreacji, którą możecie już skądś kojarzyć.

Angelina Jolie wraca na salony 

Jolie ma szóstkę dzieci, trzy córki i trzech synów - 20-letniego Maddoxa, 17-letniego Paxa, 16-letnią Zaharę, 15-letnią Shiloh, 13-letniego Knoxa i 13-letnią Vivienne. Z piątką z nich (zabrakło tylko Paxa) pojawiła się na premierze "Eternals", w którym gra rolę Theny.

Gwiazda zwróciła uwagę fotoreporterów nie tylko piękną kreacją Balmain w odcieniu mlecznej czekolady, ale i nietypową biżuterią. Jolie postawiła bowiem na złotą ozdobę, zakładaną na usta i brodę.

Niespodziankę dziennikarzom modowym i fotografom sprawiła też Zahara Jolie-Pitt. 16-latka wybrała na premierę bogato zdobioną sukienkę od Eliego Saaba. Dobór stroju nie dziwiłby, gdyby nie fakt, że Zahara najprawdopodobniej znalazła go w szafie mamy. Jolie w tej samej kreacji pojawiła się na gali rozdania Oscarów w 2014 roku.

- Sukienka, którą ma na sobie Shiloh, to jest sukienka, którą kiedyś na sobie nosiła Angelina, bo aktorka stawia właśnie na promowanie ekologii, wśród swoich dzieci również. Podobno powiedziała im, kiedy przygotowywały się do tej premiery, która odbywa się w wielu miastach: teraz mamy Londyn, a wcześniej była premiera w Nowym Jorku, że nie będzie shoppingu, tylko proszę sobie coś wybrać z mojej szafy. Bardzo to szanujemy - podkreśliła w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk.

Kariera Angeliny Jolie w ostatnich latach

Odtwórczyni roli Theny w filmie o nieśmiertelnej rasie istot powraca na salony. Aktorka, znana z ról nieprzeciętnie silnych kobiet, w ostatnich latach kontynuowała grę w serii "Czarownica". Wcieliła się również w główną bohaterkę produkcji "Ci, którzy życzą mi śmierci", która nie spotkała się z tak ciepłym przyjęciem, jak poprzednie filmy Jolie.

W 2019 roku gwiazda ostatecznie rozwiodła się ze swoim wieloletnim partnerem, Bradem Pittem. W tamtym okresie odsunęła się nieco od błysku fleszy.

Angelina Jolie z dziećmipremiera filmu "Eternals"
Walt Disney Studios/Getty Images

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Źródło: People

Źródło zdjęcia głównego: Walt Disney Studios/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości