Gwiazdy

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ochrzcili synka. "Nawet miny robi jak tata"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Aneta i Robert Żuchowscy

Aneta i Robert Żuchowscy są uczestnikami 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W najnowszym poście na Instagramie para pochwaliła się relacją z chrztu świętego ich synka Mieszka. Fani od razu zauważyli podobieństwo do jednego z rodziców.

Aneta i Robert "ŚOPW" - chrzest Mieszka

Aneta i Robert Żuchowscy poznali się dzięki szóstej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Połączeni przez ekspertów, do dziś tworzą zgraną parę, a od czterech miesięcy wychowują wspólnie synka. Teraz w życiu zakochanych pojawiła się kolejna, ważna okazja. 19 czerwca odbył się chrzest ich małej pociechy - Mieszka.

Miłość

 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam BaldychówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Małżeństwo jest aktywne w social mediach, dlatego postanowiło podzielić się tam również relacją z tego wyjątkowego wydarzenia. W najnowszym poście na Instagramie możemy zobaczyć rodzinną fotografię. - A wczoraj Mieszko miał swój dzień - napisali pod zdjęciem.

Aneta i Robert pokazali zdjęcia ze chrztu syna

Matką chrzestną Mieszka została siostra Roberta, natomiast rola ojca chrzestnego przypadła bratu Anety. Cała rodzina prezentowała się bardzo elegancko. Zarówno Aneta, jej siostra, jak i brat Roberta wybrali na tę uroczystość kolorowe garnitury, a tata Mieszka zdecydował się na stylowy komplet w kratę.

Jednak całą uwagę fanów pary skradł oczywiście najmłodszy członek rodziny. Ponadto wielu z nich zauważa ogromne podobieństwo Mieszka do Roberta. - Mieszko skóra zdarta z tatusia, Nawet miny robi jak tata, Cudowności dla maluszka - pisali w komentarzach zachwyceni obserwatorzy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości