Gwiazdy

Aleksandra Żebrowska z mężem odtworzyli kadr z teledysku. Topless, niczym Anja Rubik rozbawiła fanów

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Aleksandra i Michał Żebrowscy

Aleksandra i Michał Żebrowscy postanowili odtworzyć scenę z teledysku Maty, w którym wystąpiła polska supermodelka. Zdjęcie wykonane w łazience skradło serca fanów. I to nie po raz pierwszy, bowiem małżonkowie znani są ze wspaniałego poczucia humoru.

Aleksandra Żebrowska jako Anja Rubik

Aleksandra Żebrowska, gdy tylko pojawiła się na salonach polskiego show biznesu, zaczęła być porównywana do Anji Rubik. Podobnie jak modelka, piękna żona popularnego aktora może poszczycić się doskonałą sylwetką, szlachetnymi rysami twarzy oraz blond fryzurą. Teraz postanowiła zrobić aluzję do tego podobieństwa, organizując spontaniczną sesję zdjęciową w domowej łazience.

Aleksandra z kubkiem napoju leży w wannie, z kolei na pierwszym planie widać Michała z grzywką - niczym Mata - zaczesaną do przodu. Na zdjęciu opublikowanym na instagramowym profilu, Aleksandra Żebrowska oznaczyła modelkę i rapera. Fani nie kryli rozbawienia : "I talent, i dystans. Pełna zgoda", "Ten wzrok, ten pąs czy dąs - jakie cudne naburmuszenie", "Jesteście genialni" - pisali w komentarzach obserwatorzy.

Anja Rubik i Mata

Anja Rubik pojawiła się w teledysku rapera Maty nagranym do piosenki "Szafir". Modelka wcieliła się w syrenę, którą młody chłopak znajduje na brzegu Wisły. Utwór z miejsca stał się hitem - w ciągu trzech dni od premiery w serwisie YouTube nagranie wyświetlono prawie 2,5 mln razy. Płyta "Młody Matczak", z której pochodzi numer, na platformach streamingowych została odtworzona 100 mln razy. W sześć godzin od premiery album pokrył się złotem.

To nie pierwszy raz, kiedy Anja Rubik zdecydowała się na występ w teledysku. W 2014 pojawiła się w klipie do piosenki "Chleb" z repertuaru Mistera D., czyli występującej pod pseudonimem Doroty Masłowskiej.

Zobacz wideo: Małgorzata Socha o przyjaźniach w show biznesie

Małgorzata Socha o przyjaźniach w show biznesie
Małgorzata Socha o przyjaźniach w show biznesie Małgorzata Socha o przyjaźniach w show biznesie Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Autor:Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości