Aleksandra Popławska pokazała swoją nastoletnią córkę. "Kserokopia! Jak dwie krople wody"

Aktualizacja:
Aleksandra Popławska

Aleksandra Popławska jest jedną z najbardziej tajemniczych polskich aktorek. Nie epatuje szczegółami z prywatnego życia, a w mediach społecznościowych rzadko publikuje fotografie z członkami rodziny. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. Pokazała swoją nastoletnią córkę i zachwyciła fanów.

Życie prywatne Aleksandry Popławskiej

Aleksandra Popławska od lat jest w związku z Markiem Kalitą. Choć ten jest od niej starszy o 18 lat, są ze sobą niezwykle szczęśliwi. Aktor od razu wpadł w oko swojej obecnej ukochanej.
- Marek podobał mi się, zanim się poznaliśmy. Można nawet powiedzieć, że byłam jego fanką - wyznała Aleksandra w wywiadzie dla "Pani".
Para żyje w lesie, w Puszczy Kampinoskiej, gdzie ma własny ogród. Wspólnie jeżdżą na nartach, chodzą na siłownię, basen, trenują jogę. Niejednokrotnie zdarzało im się nawet razem pracować.
- Ciężki temat, ale przekonaliśmy się, że dobrze się dogadujemy, uzupełniamy . Pracowaliśmy razem już wielokrotnie, nie tylko w relacji aktor – reżyser, ale też jako para reżyserów - wyznali.
Wiadomo, że bardzo się kochają, wspierają i wzajemnie cenią. Wspólnie wychowują również pociechę, która jest ich prawdziwym oczkiem w głowie.
- Łączy nas praca i wspólna pasja, jaką jest teatr, ale najsilniejszym magnesem jest nasza piękna i kochana córka - mówił Marek Kalita w "Pani".

Córka Aleksandry Popławskiej

Córka pary, Antonina ma już 15 lat. Dziewczyna ma świetny kontakt ze swoimi rodzicami i spędziła z nimi nawet sylwestra. Aleksandra Popławska uwieczniła ten moment na fotografii, którą podzieliła się z obserwatorami na swoim Instagramie. Przy okazji w poście wspomniała o nieuchronnym upływie czasu.
- Matka i córka. Sylwester 2020. Czy Wam się dzieci też tak szybko starzeją? 16 wiosen w tym roku. Niech każda będzie równie kwitnąca. Wszystkie dzieci nasze, niech będą szczęśliwe - napisała aktorka.
Internauci byli zaskoczeni urodą nastolatki. Stwierdzili, że pomiędzy kobietami nie widać różnicy wieku. Niektórzy napisali, że wkraczająca w dorosłość Antonina wygląda bardzo dojrzale. Czytamy: "Kserokopia! Jak dwie krople wody", "Myślałam, że ma z 30 lat. Córka wygląda poważniej" czy "Dwie siostry jak nic!".
Zgadzacie się z ich zdaniem?
Maciej Stuhr, Aleksandra Popławska i Igor Brejdygant o serialu "Szadź". Zobacz wideo:
Zobacz też:
Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości