Gwiazdy

"Janusz mnie cały czas całował". Agata Wątróbska i jej sławny mąż o zadaniach w "Power Couple"

Gwiazdy

Agata Wątróbska i Janusz Chabior są uważani za jedną z najbarwniejszych par "Power Couple". Widać też było, że świetnie bawili się w programie. Jak go wspominają? W Dzień Dobry TVN opowiedzieli o emocjach, które towarzyszyły im podczas wykonywania zadań i o tym, czego dowiedzieli się o sobie nawzajem.

Agata Wątróbska i Janusz Chabior w "Power Couple"

Agata Wątróbska udział w "Power Couple" porównała do sytuacji, w jakiej są dzieci wracające z kolonii - wydają się wtedy starsze, dojrzalsze. Zanim udało jej się rozwinąć tę myśl, Janusz Chabior zapewnił żonę, że ona z każdym dniem wydawała mu się młodsza i piękniejsza. – Zaskakiwała mnie na każdym kroku, a jak ktoś kogoś zaskakuje, staje się piękniejszy i atrakcyjniejszy – oznajmił aktor.

– To był roller coaster emocjonalny. Od śmiechu po rozpacz, strach i były też momenty ogromnego wzruszenia. W ostatnim odcinku, gdy przeszłam przez ten mostek okropny, (...) byłam tak zrozpaczona i tak szczęśliwa. Janusz mnie cały czas całował – powiedziała z rozczuleniem Agata.

Co Agata Wątróbska i Janusz Chabior wynieśli z programu "Power Couple"?

– Po tym programie nauczyliśmy się, że warto ustępować i nie trzymać się kurczowo swoich racji . Warto wziąć je na smycz i przetrzymać – zdradził Janusz Chabior, gdy on i jego żona zostali zapytani o to, kto pierwszy wycofuje się z kłótni.

Paulina i Damian żałują, że Agata i Janusz odpadli z programu. Przygotowali więc dla nich quiz. Czy para z "Power Couple" udzielała zgodnych odpowiedzi? Jak wyglądało ich nietypowe wesele, które odbyło się w pandemii? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w rozmowie ze studia.

"Power Couple". Kiedy oglądać?

Nowe odcinki "Power Couple" emitowane są w każdą sobotę o 20:00 na antenie TVN, natomiast wszystkie odcinki programu można znaleźć na platformie player.pl.

Zobacz także:

Dwie pary z "Power Couple" mówią o swoich związkach. "Nie mamy tak wiele do ukrycia"

"Power Couple". Ta konkurencja przeraziła wielu uczestników. Komu uda się pokonać lęk?

Klaudia El Dursi oprowadza po rodzinnym mieście. Gdzie umawiała się na randki?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Pozostałe wiadomości