Zaskakujące zdjęcie sylwetki Adele! Artystka schudła jeszcze bardziej

Adele
Cover Video/x-news
Słynna brytyjska artystka od pewnego czasu zaskakuje nas swoją szczupłą figurą. Już w styczniu jej trenerka ujawniła, że piosenkarka zrzuciła 45 kilogramów. Z okazji 32. urodzin Adele opublikowała zdjęcie, na którym widać, że waga wciąż leci w dół.

Adele w nowej wersji

W ostatnich miesiącach wokalistka przeszła ogromną zmianę. Piosenkarka przeszła na dietę i zaczęła bardzo dużo ćwiczyć. Wiele źródeł sugeruje, że do zrzucenia kilogramów zmotywował ją rozwód z byłym mężem, Simonem Koneckim, z którym ma 8-letniego syna.

We wtorek, 5 maja Adele świętowała 32. urodziny. Z tej okazji, na Instagramie artystki pojawiło się nowe zdjęcie z podziękowaniami za życzenia płynące od fanów i znajomych. Jednak pierwsze co rzuciło się wszystkim w oczy, to jej niesamowita figura!

Dziękuję za waszą urodzinową miłość. Mam nadzieję, że wszyscy jesteście bezpieczni i rozsądni w tym szalonym czasie. Chciałbym podziękować ratownikom oraz pracownikom medycznym, którzy zapewniają nam bezpieczeństwo, ryzykując życiem. Jesteście naszymi aniołami

- napisała pod postem Adele.

W komentarzach widać ogromne zaskoczenie ze strony fanów, ale także gwiazd, które nie mogą uwierzyć w taką zmianę.

Żartujesz sobie ze mnie?

- napisała pod postem Chrissy Teigen, znana amerykańska gwiazda i modelka.

Wokalistka szykuje niespodziankę dla fanów

Nowy album Adele zbliża się wielkimi krokami. Podczas wesela przyjaciółki, które odbyło się w lutym, piosenkarka zaśpiewała krótki utwór i poinformowała, że już niedługo ukaże się jej nowa płyta.

Adele wydała dotąd trzy albumy, które stały się światowymi bestsellerami. Każdy zna utwory artystki takie jak: "Hello" czy "Skyfall". Płyta „25” wydana w 2015 roku była ostatnią i pobiła wszelkie rekordy popularności.

Adel zapowiada nowy album. Zobacz wideo:

''Nowy album Adele pojawi się we wrześniu'', źródło: x-news.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości