"40 kontra 20". Robert Kochanek i Bartosz Andrzejczyk o rywalizacji. "Podeszliśmy do tego na zasadzie gentleman agreement"

''40 kontra 20'': Robert Kochanek o rywalizacji w programie
Bartosz Andrzejczak i Robert Kochanek rywalizują między sobą o względy pań w programie "40 kontra 20". Jak sobie radzili z rywalizacją oraz, czy wspierali się w czasie show, opowiedzieli w rozmowie z Kamilą Glińską z serwisu dziendobry.tvn.pl.

Robert Kochanek i Bartosz Andrzejczak o rywalizacji

Bartosz ma 24 lata i na co dzień mieszka w Berlinie. W 2019 r. brał udział w konkursie na Mistera Polski, zdobył wówczas tytuł drugiego wicemistera. Studiował biotechnologię, ale jego marzeniem jest kariera aktorska. Ma już za sobą debiut telewizyjny, grał w telenoweli "Berlin Tag und Nacht".

Na udział w programie zdecydował się, by zaistnieć w polskich mediach, ma też chrapkę na Holywood. W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl opowiedział, czy obawiał się rywalizacji z Robertem Kochankiem, którego polska publiczność zna dobrze z programu "Taniec z gwiazdami”.

- Obawiałem się faktycznie tej drugiej osoby, bo nie wiedziałem, czego mam oczekiwać. Zastanawiałem się, jaki facet powyżej 40-stki pójdzie do takiego programu, coś chyba z nim jest nie tak? No, ale poznałem Roberta, bardzo sympatyczny gość, widać, że potrafi się ubrać, więc bardzo dobrze się rozumieliśmy – wspomina.

Odniósł się także do tego, czy wspierali się z Robertem na planie, czy jednak rywalizacja im na to nie pozwoliła.

- Było chyba oczekiwanie, że będziemy ze sobą ostro rywalizować, wykłócać się o różne rzeczy, o kobiety, a było zupełnie inaczej. Wspieraliśmy się bardzo, analizowaliśmy i gdyby tych rozmów nie było, to mógłbym zwariować.

Bartosz Andrzejczak przyznał, że mimo tego, że to Robert jest starszy, dawał mu więcej cennych rad. – To ja dawałem więcej rad Robertowi, choć czasem jego drugie spojrzenie też pomogło – zapewnia bohater programu.

Robert Kochanek z kolei wspomina pierwsze spotkanie z Bartoszem tak: - Świetny facet, przystojny, nie ma się co oszukiwać, który też ma fajne postrzeganie świata. Pierwsze trzy sekundy – przystojny, jak się odzywa, też ma coś do powiedzenia, pomyślałem, że będzie rywal. Natomiast podeszliśmy do tego na zasadzie gentleman agreement, z pełnym szacunkiem do siebie – zapewnia.

Czy uważał, że wiek i stateczność, która stereotypowo się z nim wiąże, będzie postrzegana przez panie w programie jako zaleta i sprawi, że będą bardziej nim zainteresowane? – tego dowiecie się z rozmowy video.

Gdzie i kiedy można oglądać program "40 kontra 20"?

W programie "40 kontra 20" udział biorą kobiety od 20. do 50. roku życia oraz mężczyźni w poniżej 30. oraz powyżej 40. roku życia. Widzowie poznają odpowiedź na pytanie, czy w miłości ma znaczenie to, ile mamy lat?

Nowy reality show jest już dostępny na platformie Player.pl. Od 28 czerwca będzie można go oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 na antenie TVN7.

Zobacz także:

"40 kontra 20". W programie pojawiła się Joanna - nowa uczestniczka. Wzbudziła podejrzliwość pań i zachwyt panów

Bartosz Andrzejczak z "40 kontra 20" zagrał w popularnej niemieckiej telenoweli i myśli o Hollywood. "Mam ambitne plany"

Oto dwaj przystojni kawalerowie, którzy wezmą udział w randkowym show "40 kontra 20". Jeden z nich jest znanym tancerzem

Obejrzyj również: "40 kontra 20": Robert Kochanek o rywalizacji w programie

Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości