"40 kontra 20". Robert nie może się zdecydować? Flirtuje z Kingą, ale masaż proponuje innej

40 kontra 20 - odcinek 12. Robert i Linda masaż
Wygląda na to, że Robert naprawdę nie umie się zdecydować. Jego uwagę skradły w szczególności Kinga i Linda. W 12. odcinku "40 kontra 20" postanowił sprawdzić Kingę, wypytując ją o Bartka. Ciągle zbliża się też do Lindy. Co jeszcze się wydarzy?

"40 kontra 20" odcinek 12. Robert sprawdza Kingę

Między Robertem a Kingą gołym okiem zauważalna jest nić sympatii. Dziewczyna nie ukrywa też zazdrości o Roberta, gdy ten zbliża się do innych uczestniczek programu. W 12. odcinku, podczas kolejnych błogich chwil spędzonych na zażywaniu kąpieli słonecznych, Kochanek postanowił sprawdzić Kingę, wypytując ją o jej relacje z Bartkiem.

- Jeśli chodzi o aspekt wizualny, to mi się podoba. Jeżeli chodzi o charakter, to uważam, że jest mądrym chłopakiem jak na swój wiek - przyznała Kinga.

- Już jest dwa dla Bartka - przystojny, mądry - wyliczył Robert.

- Dobrze, dobrze, słucham, słucham, może mi znajdziesz męża - stwierdziła z przekąsem Kinga.

Czy Robert chce bardziej zainteresować Kingę Bartkiem? A może to gra z jego strony?

"40 kontra 20" odcinek 12. Robert masuje Lindę

Niedługo po rozmowie Kingi i Roberta, kawaler przeniósł się nad basen, gdzie wypoczywała Linda. Zaoferował jej masaż, a ona z radością przyjęła propozycję.

- Ale jesteś spięta - zauważył Robert, dotykając kolejnych części ciała Lindy.

Co na to Kinga? - Jeżeli chodzi o nasz kontakt, ja-Robert, to nic mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, wszystko jest jak najbardziej bezzarzutowe. Niemniej jednak, przeszkadza mi to, że cały czas gdzieś tam ktoś się pojawia - oceniła.

Zobacz wideo: "40 kontra 20" - co się wydarzy?

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

podziel się:

Pozostałe wiadomości