Gorące tematy

19-letnie bliźniaczki z USA o koronawirusie i polskim programie, który oglądają codziennie

Gorące tematy

Camilla i Isabella Wnek mieszkają w New Jersey od urodzenia. Studiują dziennikarstwo i… uwielbiają Dzień Dobry TVN. Ze względu na różnicę czasu nie mogą z programem zaczynać dnia, więc oglądają go wieczorem, czerpiąc mnóstwo pozytywnej energii w tych niecodziennych czasach.

Koronawirus w Stanach Zjednoczonych

Bliźniaczki urodziły się w Stanach Zjednoczonych, ale dzięki rodzicom i nauce w polskiej szkole mówią płynnie po polsku. Dziewczynki wysłały do Polski pozytywną energię, biorąc udział w akcji #PogodniTVN. W nadesłanym filmiku przyznały, że codziennie, od dziecka, oglądają Dzień Dobry TVN. Dzięki temu zawsze są na bieżąco z wydarzeniami z kraju. Podczas wideorozmowy prowadzący skorzystali z okazji i zapytali je o sytuację w USA w związku z koronawirusem, gdzie ogłoszono już zawrotną liczbę 80 tys. ofiar Covid-19.

Wszystko zależy od stanu, w którym się mieszka. My w New Jersey zauważamy, że jest niewielu ludzi na ulicach. Można powiedzieć, że jest „lżej”

- powiedziała jednak z bliźniaczek.

Inna sytuacja jest w dużych miastach jak Nowy Jork, wszyscy noszą maseczki i rękawiczki, nie można zbliżać się na 6 stóp. Wszyscy sobie ufają, ale jednak się boją. Trzymamy się jednak i wspieramy, wszędzie w oknach widać napisy: „wszystko będzie dobrze”

- dodała druga.

Pogodni TVN

Dołączcie do akcji #PogodniTVN i podzielcie się z widzami Dzień Dobry TVN dobrą energią i ciekawą historią.

Zobacz także:

Egzaminy 2020 - znamy wytyczne. Czy uczniowie będą musieli mieć maseczki?

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz w czasie pandemii: „Ja przytyłem 5 kilogramów, Natasza nie wchodzi na wszelki wypadek na wagę”

Rapująca Beata Kozidrak w #hot16challenge: "Blond królowej COVID nie ruszy"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości