Gwiazdy

Wiktoria Gąsiewska znalazła się w trudnej sytuacji. Zaapelowała do fanów: "Nie wsiadajcie do tego typa!"

Gwiazdy

Wiktoria Gąsiewska znalazła się w trudnej sytuacji. Zaapelowała do fanów: "Nie wsiadajcie do tego typa!"

Wiktoria Gąsiewska podczas podróży do Wrocławia znalazła się w niebezpiecznej sytuacji. Na Instagramie ostrzegła swoich obserwatorów.

Wiktoria Gąsiewska jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Aktorka pierwszą rolę filmową otrzymała w wieku zaledwie kilku lat i od tego czasu nie zwalnia tempa. Jeszcze niedawno mówiła, że nie spotkała się z hejtem i nikt jej prosto w twarz nic niemiłego nie powiedział. Zobacz wideo: 

Wiktoria Gąsiewska w niebezpiecznej sytuacji

Wiktoria wybrała się na weekend do Wrocławia, jednak pobyt nie przebiegł w najlepszej atmosferze. Aktorka zamówiła taksówkę poprzez jedną z popularnych aplikacji, niestety od razu po wejściu do pojazdu zaczęły się nieprzyjemności.

Jak relacjonuje gwiazda na Instagramie, kierowca zachowywał się nieprzyjemnie oraz przeklinał. Najpierw miał obrazić Polskę, w niepochlebnych słowach wyrażając się o naszym kraju. Potem w podobnym tonie zwrócił się do samej aktorki. 

Po czym jak poprosiłam go o zamknięcie przedniego okna, usłyszałam że mam wyp****alać!

Wiktoria Gąsiewska ostrzega fanów na Instagramie

Dziewczyna szybko opuściła pojazd oraz zrobiła mu zdjęcie, które wraz z ostrzeżeniem opublikowała na swoim InstaStory. Pokazała model oraz markę samochodu, a także jego tablice rejestracyjne. Zwróciła się również do swoich fanów:

Update Wrocław! Nie wsiadajcie do tego typa!

Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
75
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0