Gwiazdy

Wielkanoc u polskich gwiazd. Jak przygotowują się do świąt?

Getty Images/Fran Polito

Gwiazdy

Wielkanoc u polskich gwiazd. Jak przygotowują się do świąt?

Getty Images/Fran Polito

Malowanie pisanek, szykowanie pysznych potraw i dekorowanie stołu. Wielkanocne klasyki zna każdy z nas, a święta bez nich nie istnieją. Które polskie gwiazdy szykują się już do świętowania? 

Gotowanie pełną parą

Tutaj nie można nie wspomnieć o Magdzie Gessler. Słynna restauratorka już od kilku dni publikuje zdjęcia nawiązujące do Wielkanocy, podkreślając przy tym, żeby pamiętać o szykowaniu takiej ilości potraw, jaką jesteśmy w stanie zjeść. Sama już postanowiła ugotować jajka w cebuli, które posłużą jako pisanki!

Świąteczne wypieki można także zobaczyć na Instagramie jurorki polskiego MasterChefa, Ani Starmach. Babki posypane cukrem pudrem, mazurek z kajmakiem... na sam widok można się rozmarzyć. Ale nie bójcie się, wy też macie możliwość upiec coś pysznego i pięknego, bo Ania wszystkie przepisy udostępnia swoim obserwatorom. 

Niby dorośli, a wciąż dzieci ;)

Każdy z nas ma miłe wspomnienia z dzieciństwa związane ze świętami wielkanocnymi. Niektórzy szukali jajek, inni czekali na zajączka albo jedli tego czekoladowego! Tak też zrobił Filip Chajzer, który zakupił zajączka do zjedzenia, w wersji dość specyficznej, bo... w czekoladowej maseczce. 

"Perfekcyjna Pani Domu" zawsze przygotowana?

A jest nią nie kto inny, jak Małgorzata Rozenek-Majdan. W tym roku święta państwa Majdanów będą wyjątkowe, bo już niedługo na świecie pojawi się ich wspólne dziecko. 

Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie zdjęcie przedstawiające pięknie udekorowany stół. 

Nie jest to zdjęcie aktualne, a sama Gosia w opisie wyjaśniła dlaczego:

Tak mogłyby wyglądać przygotowania do świąt, ale nie tym świecie, nie teraz. Mąż pojechał wczoraj po niezbędne zakupy i już nie miałam serca prosić go o kupienie dekoracji, szczególnie, że to zawsze była moja działka. Tu gdzie jesteśmy, nie ma też mojej porcelany, ozdób, nie ma też koszyczka z którym szliśmy do kościoła, a w którym była solniczka i pieprzniczka jeszcze z czasów dzieciństwa. Brak tych wszystkich rzeczy, dla mnie tradycjonalistki, dla której rytuały wspólnych świąt zawsze były ważne, jest bolesny, ale najbardziej boli brak bliskich. 

- napisała. 

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
58
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0