Gwiazdy

40-letnia Agnieszka Włodarczyk rozkwita na rajskiej wyspie i snuje plany na przyszłość. Czy porzuci aktorstwo?

Agnieszka Włodarczyk w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

40-letnia Agnieszka Włodarczyk rozkwita na rajskiej wyspie i snuje plany na przyszłość. Czy porzuci aktorstwo?

Agnieszka Włodarczyk w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Włodarczyk od prawie miesiąca przebywa na rajskiej wyspie Gili Air. To właśnie tam świętowała 40. urodziny. Jak celebrowała ten dzień? Jakie ma plany na przyszłość? Na te pytania odpowiedziała naszej dziennikarce Basi Pasek.  

40. urodziny Agnieszki Włodarczyk

Na początku rozmowy Basia złożyła życzenia aktorce. Po tych słowach Agnieszka Włodarczyk zasłoniła oczy i nieśmiało odparła: "dziękuję bardzo". Po czym dodała: - Nie jest tak źle. Najgorzej jest, jak wydaje się, że zbliża się coś wielkiego, potwornego, kiedy wszyscy ci mówią: "potem już będzie coraz gorzej", "czeka cię tylko menopauza", "nie będziesz mogła mieć już dzieci", "kobieta w tym wieku idzie już tylko ku dołowi". Muszę powiedzieć, że to wcale nieprawda - powiedziała Agnieszka Włodarczyk.

Jak widać, 40-stka wcale nie jest taka zła. Po prostu dla niektórych zmiana cyfry z przodu przyprawia o zawrót głowy. Całe szczęście Agnieszka nie należy do tej grupy. Przyznała, że gdy zamieściła na Instagramie urodzinowy post, okazało się, że jest mnóstwo szczęśliwych 40-latek, które rozpoczynają dopiero życie i odkrywają siebie. – To jest wspaniałe. Myślę, że to fajny wiek dla kobiety – oświadczyła.

Rajskie przyjęcie Agnieszki Włodarczyk

A jak aktorka celebrowała urodziny? Na zamieszczonej fotografii w mediach społecznościowych udokumentowana została wystawna kolacja. Okazało się, że była to niespodzianka.

- Nie spodziewałam się czegoś takiego. Tutaj na miejscu dawno, dawno temu poznałam Martę i Radka, którzy mają przyjaciół zajmujących się organizacją wesel na Bali. Stąd pewnie część plotek, że wzięłam ślub, które nas śmieszyły. I oni w związku z tym, że potrafią robić takie rzeczy, powstało przepiękne przyjęcie – oznajmiła.

Agnieszka w towarzystwie przyjaciół i partnera Roberta Karasia zajadała się owocami morza, celebrując ten dzień. Wyznała również, że zanim poznała sportowca, obawiała się czterdziestych urodzin, ale ten etap ma już za sobą

– W tym momencie to przejście z dnia na dzień, to nie była panika. Natomiast dwa miesiące temu wymarzyłam sobie, że chciałabym te urodziny spędzić kameralnie, więc wszystko, co sobie wymyśliłam, się spełniło – dopowiedziała.

Agnieszka Włodarczyk skończyła 40 lat 

Dodatkowo 40. urodziny sprawiły, że aktorka zaczęła rozważać zmianę zawodu. – Już ponad ćwierć wieku pracowania w jedynej branży może wystarczy, nie wiem… Może warto spróbować czegoś nowego - zastanawiał się.

Pozostało nam zatem życzyć odnalezienia nowej drogi w życiu! 

Zobacz w naszym materiale wideo życzenia świąteczne od Agnieszki Włodarczyk. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Jak gwiazdy spędzą tegoroczne święta? Sprawdźcie, co planuje Magda Gessler, Basia Kurdej-Szatan czy Joanna Moro

Agnieszka Włodarczyk w objęciach ukochanego. Kim jest nowy partner aktorki?

Sposoby singli na przetrwanie rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. Jak unikać niewygodnych pytań?

Reporter: Basia Pasek
Co sądzisz o tym artykule?
52
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
30.12.2020
Ewa
Siostrze z okazji 40-stych urodzin kupiliśmy całą rodziną iRobota. Wszyscy dobrze wiemy jak sprzątać nie lubi, więc było pewne że będzie zachwycona :P