Styl Życia

Twarz jak u dziecka. Utrudnia czy ułatwia dorosłe życie?

Styl Życia

Twarz jak u dziecka. Utrudnia czy ułatwia dorosłe życie?

Okrągła twarz, duże oczy i usta. To cechy charakterystyczne dla typu dziecięcej urody. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy wokalistkę Alicję Janosz oraz aktora Michała Kurka. Każde z nich wygląda na 10 lat mniej! Czy „baby face” jest dla nich atutem czy wadą?

Młodsi niż pokazuje metryka

Gdy dorastamy rysy twarzy zazwyczaj się wyostrzają. Kości policzkowe robią się bardziej wydatne, żuchwa staje się wyraźniej zarysowana. Większość kobiet z upływem lat robi wszystko, by wyglądać młodziej. Jak się okazuje są też takie panie, dla których przesadnie młody wygląd jest udręką.

Alicja Janosz ma 34 lata. Wokalistka wygląda na 10 lat mniej. Zdaniem Alicji to zasługa jej filigranowej postury, a nie dziecięcej twarzy.

Zaproszenie do tego tematu bardzo mnie ucieszyło. To pokazało, że to jak widzą cię inni jest zupełnie różne od tego, jak sam siebie odbierasz. Wydawało mi się, że wyglądam na swój aktualny wiek. Jedynie moja figura może zmylić. Kiedyś krawcowa zapytała się, czy podane miary na sukienkę są na pewno na mnie, bo jej 11-letnia wnuczka ma więcej w pasie ode mnie.

>>>Zobacz też: Alicja Janosz w muzycznym świecie dzieci. „To jest moja przestrzeń. Kocham to!”

Michał Kurek ma 24 lata. Jego młody wygląd przekłada się na postacie, które gra. W serialu „Na Wspólnej” Michał gra 17-latka. Jak zdradził Michał w studiu Dzień Dobry TVN zawsze jest proszony w sklepie o dowód.

Ostatnio miałem taką sytuację, że szliśmy ze znajomymi do klubu na urodzin koleżanki. Wszyscy weszli, a mi ochroniarz powiedział, ze dzieci nie mają wstępu. Akurat nie miałem ze sobą dowodu. Licytowaliśmy się z pół godziny. Pomogli znajomi.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
78
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
17.09.2019
Magnificencja
Ulubiony aktor ?